Kontakty

Městský fotbalový klub Dobříš

V Lipkách 1021
26301 Dobříš
IČ: 69347557

Martin Hemr – Předseda klubu
m.hemr@anbremetall.cz
+420 602 419 895

Jakub Liška – Sekretář
foksik86@seznam.cz
+420 607 145 468

Všechny kontakty

Výbor

Předseda

Martin Hemr

602 419 895

m.hemr@anbremetall.cz

Místopředseda

Jiří Bradáč

602 205 076

jiri.bradac@tmapy.cz

Místopředseda

Karel Houska

603 870 271

Houska.Karel@seznam.cz

Sekretář

Jakub Liška

607 145 468

foksik86@seznam.cz

Pokladník

Michal Řechka

777 761 106

michal@rechka.cz

Člen

Josef Máša

602 721 308

masa@dass.cz

Člen

Karel Kadlec

777 937 877

karel.kadlec@seznam.cz

Člen

Libor Petrlík

603 583 392

liborek.p@centrum.cz

Člen

Stanislav Puchmajer

739 096 720

puchmajer.standa@seznam.cz

Muži A

Hlavní trenér

Filip Dort

777 593 000

Filip.dort@m3000as.cz

Asistent trenéra

Martin Hemr

602 419 895

m.hemr@anbremetall.cz

Vedoucí mužstva

Josef Máša

602 721 308

masa@dass.cz

Muži B

Trenér

Miloš Krátký

604 106 504

cendakr@seznam.cz

Trenér

Vít Weber

732 438 897

webervit@centrum.cz

Trenér

Jan Zbíral

603 150 808

jan.zbiral@gmail.com

Vedoucí mužstva

Martin Liška

604 832 595

martinliska82@seznam.cz

U19 Dorost

Trenér

Filip Burda

602 878 877

filipburda75@gmail.com

Trenér brankářů

Zbyněk Šaller

728 727 250

zbynek.sall@seznam.cz

Vedoucí mužstva

Jan Malý

603 404 383

honza.maly.hm@gmail.com

U15 Starší žáci A

Trenér

Petr Lohr

724 206 215

petr-lohr@seznam.cz

Trenér

Pavel Budka

737 051 588

pbudka@email.cz

U14 Starší žáci B

Trenér

Jan Karas

607 524 693

kary10@seznam.cz

Asistent trenéra

Jan Šantora

737 329 994

jsantora@seznam.cz

Asistent trenéra

Tomáš Hrazdíra

603 830 989

hrazdira@eolo.cz

U13 Mladší žáci A

Trenér

Vladimír Kuchař

724 890 763

vladimir.kuchar@doosan.com

Asistent trenéra

Ivan Vořechovský

731 601 150

vorechovsky@email.cz

Vedoucí mužstva

Libuše Kuchařová

723 181 052

kucharliba@seznam.cz

U12 Mladší žáci B

Trenér

Jakub Peták

721 659 371

jakubpetak@seznam.cz

Trenér

Jan Hemr

723 203 361

Vedoucí mužstva

Vladimír Havel

732 101 937

U11 Starší přípravka A

Trenér

Jakub Hodek

606 776 702

jakub.hodek@doosan.com

Trenér

Radoslav Mokoš

601 177 840

radoslav.mokos@doosan.com

U10 Starší přípravka B

Trenér

Pavel Foltýn

605 764 851

p.folty@seznam.cz

Asistent trenéra

Jiří Krákora

602 677 179

jiri.krakora@gmail.com

U9 Mladší přípravka A

Trenér

Jan Zbíral

603 150 808

jan.zbiral@gmail.com

Trenér

Jiří Zbíral

605 939 155

U8 Mladší přípravka B

Trenér

Radim Weber

724 560 572

mfkdobrisu7@gmail.com

Asistent trenéra

Matěj Lopata

Asistent trenéra

Tomáš Redlich

U7 Předpřípravka

Trenér

Michal Doubek

607 040 299

michal.doubi@seznam.cz

Asistent trenéra

Míra Černý

602 778 056

mirablack@seznam.cz

Asistent trenéra

Michal Lomoz

778 008 655

Šéftrenér mládeže

Šéftrenér mládeže

Pavel Foltýn

605 764 851

p.folty@seznam.cz

Správce

Správce areálu

Petr Sojka

739 643 623

sojkofil@seznam.cz

Klubovna

Blanka Matysová

Provozovatel

732 875 919