1. B TŘÍDA muži

1. B TŘÍDA muži

06. září 2023

MFK Dobříš B – SK Petrovice 2 : 0 (1 : 0)

Branky: Chýla, Obermajer

Sestava: Nevosad – Kozohorský, Šebek (81. Naumenko), Liška J., Škodný R. (35. Obermajer) – Čihák (69. Micka), Píša (84. Maška), Hevessy, Boudník – Chýla (81. Prusík), Mathauser

ŽK: Mathauser 2×

ČK: Mathauser

V dalším domácím zápase jsme chtěli navázat na výkon z prvních dvou kol. Což se nám herně nedařilo, a když navíc přišlo již ve 31. minutě zbytečné vyloučení, změnil se zbytek zápasu na bránění v hlubokém bloku a vyrážení k rychlým protiútokům. Výsledek se vydařil a můžeme jednoznačně chválit nasazení a přístup po vyloučení. Vyzdvihnout zaslouží ojedinělý čin fair play hostujícího hráče Aleše Pelikána, který ještě za stavu 0:0 zastavil útočnou akci, když postupoval sám na branku poté, co se do ní dostal z důvodu svalového zranění našeho hráče Ríši Škodného.

První branka padla, když se po dlouhém vhazování dostal k odraženému míči Píša, jehož nepodařenou střelu zkrotil ve vápně Chýla, který po rychlé otočce prostřelil brankáře. Druhou branku vstřelil Obermajer po úchvatném sólu od vlastního vápna, kdy přešel přes tři hráče soupeře a postupoval sám na brankáře, kterého překonal střelou na přední tyč.

Další novinky

Zobrazit všechny