Zpravodaj č.8

Zpravodaj č.8

06. listopadu 2013

Městský fotbalový klub Dobříš

Ondrášovka krajský přebor mužů

2013/2014

Dobříš – 

Čelákovice

————————————————————

Zítra

                     14.00 Okr.přebor muži

Dobříš B – Krásná Hora

 

Příští týden            

Sobota 16.11.

10.15 (Dorost) Dobříš – Sedlec-Prčice

13.30 (venku) Vraný – Dobříš A

(odjezd autobusu v 11.00 od stadionu)

13.30  Dobříš C – Vysoký Chlumec

Neděle 17.11.

13.30 (venku) Daleké Dušníky – Dobříš B

 

Dobré odpoledne vážení příznivci kopané. Srdečně vítáme na našem hřišti hráče, funkcionáře i příznivce našeho soupeře. V minulém kole naši hráči prohráli s lídrem soutěže Ovčáry 1:4 a jsou s 24.body na 4. místě tabulky Ondrášovka krajského přeboru. Naši dnešní hosté prohráli doma s Berounem 1:3 a jsou s 9. body na místě čtrnáctém. 


 

Soupisky  týmů.

 Městský fotbalový klub Dobříš

Ducho Jan – Fic Zdeněk – Jechort Jan – Karas Jan – Karásek Vojtěch – Liška Jan – Liška Martin – Machač Vojtěch – Maryška Štěpán –  Nikl Marek – Pilecký Jiří – Pokorný David – Procházka Radek  – Puchmajer Martin – Svárovský Jindřich – Šebek Patrik – Šebek Tomáš – Talůžek Robert – Vančát Milan – Vostrý Lukáš

Trenéři: Martin Šrain, Martin Hemr, Josef Frait  Vedoucí: Josef Máša

SK Union Čelákovice: Jakub Janáček – Petr Homola – Radek Nový – Jiří Dalekorej – Vratislav Lokvenc Ondřej Koch -Tomáš Havlát – Aleš HlaváčekJakub SoučekJosef ProkešMartin VeselýMatěj Pártl Ondřej Janda –  Petr Koch

Trenér: Radek Skuhravý


 

Výsledky našich týmů:

Muži:  Ovčáry – Dobříš A 1:1 (0:0) Branka: Karas

Pičín – Dobříš B 2:4 (2:2)  Branky: Talůžek 3, Kuchař

           Dobříš C – Mokrovraty 2:4 (1:3) Branky:

Dorost:  Dobříš – Bohutín 3:1 (1:0) Branky: Slunečko 2, Hošínský

Starší žáci: Dobříš – Bohutín 17:1 (9:0) Branky: Hrubý 6, Kukol 3, Rada,

Semančík po 2, Kadlečík, Balík, J.Mařík, Šandl

                   M.Hraštice – Dobříš B 1:1 Branka: J.Mařík

Mladší žáci: Dobříš – Malá Hraštice 9:3 Branky: M.Nikl 4, Kvapil 2, Š.Nikl,

                                                           Trmal, Malý

 


St.přípravka: Rožmitál – Dobříš A 3:4 Branky:Pinc 2, Čoudek, Čihák

                      Dobříš  B  – Nový Knín 8:6 Branky: Wachsmann, Sklenář po 2,

D. Lavu,Havelka,Karas,Říha

      Březnice – Dobříš B 11:2 Branky:Říha, Havlík

                       Spartak Příbram  – Dobříš B 16:3 Branky:  Karas, Havelka,

Říha

Mladší přípravky: Dobříš B – Podlesí 1:13Sponzoři a podporovatelé našeho týmu.


ENERGON DOBŘÍŠ s.r.o.       T-MAPY spol. s.r.o.         MĚSTO DOBŘÍŠ

ELDOR DOBŘÍŠ s.r.o.         JIŘÍ KRÁKORA –  TISKÁRNA               MARaCo s.r.o.

COLOR SPECIÁL           Master Sport             BIOS DobříšSTŘELECKÁ TABULKA

Muži A: Maryška, Karas po 8, Talůžek 5, Procházka 4, Vostrý 3, T. Šebek, Nikl, po 2, J.Liška

Muži B: Machač 7, Talůžek 5, Kuchař 4, Šťastný, Dedík po 3, M.Řechka 2, Dedík, Šišma, Zbíral, Fic, Svárovský, T.Šebek, Ducho, Vančát, Dušek, Hemr

Muži C: Maryška, Borovka po 4, Šťastný, Palan po 3, R.Řechka, Šišma, Vetchý, Holý po 2, Dedík, Foukner,Volný

Dorost: Slunečko 9, Hošinský 7, Vobr, Bukva  po 5, Procházka 4, Čihák 3, Kočí 2, Balík, Káš, Havel P.

Žáci A: Kukol 21, Hrubý 20, Zdrubecký, Jindrák, Rada, Mařík J. po 4, Semančík,  Balík po 3,Veverka, Schütz po 2, Petrlík, Kadlečík, Šandl
Žáci B : Havelka, Zdrubecký po 12, Mařík J. 6, Jindrák, Houba, Schütz  po 4, Balík, Nikl M., Petrlík, Farda, Kuchař po 2, Budka, Šrahulek, Šandl

Mladší žáci: M.Nikl 17, Š.Nikl  10, Malý 7, Kvapil 6, Kilián 5, Pinc po 4, R.Lavu, Straka, Mezera, Trmal po 3, Žižka, Hrbek, Matějka po 2, Čoudek, Krůta, Kalbač, Havlík

Starší přípravka:

Černobílí

Pinc 28x; Čihák 25x; M.Lavu; Matějka; Sklenář po 17; Čoudek 14x; Sirotek 12x; Kokoška 8x; Nikl 5x; Nevosad 4x; Kadlec 3x; Čížek 2x; Havlík 1x, vlastní 2

Zelení

Havelka; Havlík po 23; Škodný 14x; Říha 13x; Wachsmann 9x; Karas 5x; D. Lavu4x; Hrdlička; Čížek po 3; Rycl; Skála; Nevosad; Sklenář po 2; Rys;Sirotek; Čihák; po 1;vlastní 1

 


KONEC PODZIMNÍ SEZONY

Vážení diváci, máte v ruce poslední číslo zpravodaje v letošním roce a  tak je tu čas na zhodnocení jednotlivých týmů a výhledy na další část soutěže.

Naše „áčko“, nováček krajského přeboru, vstoupil do soutěže nad očekávání dobře. Rozšířený realizační tým, kde Martina Šraina, Martina Hemra a Pavla Lohra  doplnil Josef Frait a vedoucího Milana Bedřicha nahradil Josef Máša, začal ve velkém stylu. Kdo by čekal, že v úvodu soutěže budeme atakovat přední příčky o to víc, že z mužstva odešel Filip Dort a tým se musí vyrovnávat ze zraněními, disciplinárními tresty a v některých utkáních i s nepřízní rozhodčích.

Přes to Martin Šrain není zcela spokojen i když, jak říká, zvládneme-li dnešní zápas, bodově na tom budeme dobře. Co se týče herního projevu už tak spokojený není. Přínosem je, že nebývalá „marodka“ otevřela vrátka do základní sestavy mladým hráčům, kteří nám ukázali, že fotbal hrát umějí, ale jejich výkonnost je zatím hodně nevyrovnaná a bude záležet především na jejich pracovitosti a celkovému přístupu ke kopané.

Cílem do jarní části je stabilizovat kádr „A“ mužstva a pokusit se vrátit ke kombinačnímu stylu, kterým jsme se prezentovali v I.A třídě,  tomu jsme přizpůsobili i velmi kvalitní zimní přípravu, kde nás čekají přípravné zápasy s mužstvy, které hrají vyšší soutěže než naše „Ačko“.

Náš B-tým po sestupu z I.B třídy měl v úvodu soutěže problémy s realizačním týmem, který se postupně dával dohromady. Nyní pod vedením trenéra Karla Kadlece, Jaroslava Stehlíka a vedoucího Josefa Krákory se tým stabilizoval. Problémem je úzký kádr hráčů a i to, že v důsledku zranění a trestů hráčů prvního mužstva, musí někteří hráči zaskakovat v krajské soutěži. Tým si udržuje pozici v první polovině tabulky.

„Céčko“ se přihlásilo do soutěže na poslední chvíli, jen díky tomu, že přišli hráči bývalé Staré Huti B. Zde si tým pod vedením Ondřeje Šlechtického, hraje spíše pro zábavu a výkonnostní cíle si neklade. Věříme, že se tým udrží ve III.třídě i pro příští sezony.

Dorostenci vstoupili do sezóny pod vedením trenéra Stanislava Puchmajera a vedoucího Petra Balíka. Jak říká Petr Balík, „dobrý vstup do podzimní části (výhra na půdě loňského vítěze Petrovic  a dvouciferná výhra nad nováčkem soutěže z  Hudlic ) nám potvrdil, že jsme dobře připraveni. Bohužel vlivem zranění klíčových hráčů a zhoršení tréninkové morálky, následovali nepodařené zápasy. Aktuálně  6.místo se ziskem 17 bodů , odpovídá výše zmiňovaným aspektům. Do konce podzimní části nás čekají ještě 3 zápasy ve kterých se popereme o cenné body do tabulky a udržet si místo v horní části tabulky I.A třídy.

Žáci navazují na výborné výkony loňského ročníku. A-tým si udržuje 1.místo a splňuje tím cíl, který si Vladimír Kuchař spolu s asistenty Jindřichem Houbou, Janem Malým a vedoucí Libuší Kuchařovou dal před sezonou. Hlavním jejich cílem je vrátit po letech žáky do krajského přeboru. Žákovské „béčko“ si také vede velmi dobře a jen nešťastná branka v nastavení posledního utkání je sesadila z prvního místa.

V nižších mládežnických kategoriích se projevuje práce Marka Nikla, který tyto týmy metodicky řídí. Mladší žáci nemají v okrese potřebnou konkurenci, proto někteří hráči hrají i vyšší soutěže s týmy na nejvyšší úrovni, kde si vedou velmi dobře. Lze jen doufat, že jejich starší kolegové postoupí do krajského přeboru, kde by se jejich úroveň měla zlepšovat.

Starší přípravky pod vedením Jiřího Pileckého, Víta Webera a Michala Čížka si rovněž v okresní konkurenci vedou velmi úspěšně. A.tým (černobílí) zatím v nadstavbě kráčí bez porážky a „béčko“ (zelení) se snaží zdatně konkurovat většinou týmům o rok starším klukům.

Podobná situace je i v mladších přípravkách kde se o týmy starají Libor Petrlík, Petr Lohr, Karel Obermajer a Filip Prusík. I zde A-tým kráčí velmi dobře svou soutěží a „béčko“ se učí hrát se staršími hráči. Zde, stejně jako v předpřípravce, kterou vede marek Nikl, je důležitější než výsledky, aby kluci u fotbalu zůstali, aby je bavil a stali se případně dobrou zálohou pro týmy dospělých.

V neposlední řadě je nutno se zmínit o týmu „staré gardy“ o které se stará Miloslav Lener. Tým hraje řadu utkání se spřátelenými oddíly a fotbal je pro ně i v tomto věku velkou zálibou.

 

 


NEDĚLE 27.10.  14.00 hodin

OKRESNÍ PŘEBOR

DOBŘÍŠ B –Krásná Hora

                                MFK Dobříš B:       Dedík Michal – Fic Zdeněk  – Karásek

Vojtěch – Kuchař Vladimír – Liška Jan –  Machač Vojtěch –

Modlík Jan –  Pekarík  Michal – Pilecký Jiří – Pokorný David

–  Řechka Michal  – Šebek Patrik – Šebek Tomáš   – Šťastný

Ondřej – Vančát Milan – Zbíral Jan a někteří další.

Trenéři: Karel Kadlec, Jaroslav Stehlík Vedoucí: Josef Krákora

Kr. Hora: (sestava minulého kola)J. Čanda – Kříž, Švec, V. Čanda, P. Čanda (Krůta) – Koudelka (Holan), Slezák, Hubička, Mašata – Kolář, Turek.

NEJLEPŠÍ HRÁČ PODZIMU

Jako každý rok, i tentokráte máte možnost hlasovat o nejlepšího hráče podzimní části sezony. Stačí jen zakroužkovat maximálně tři čísla u hráčů, kteří vás nejvíce zaujali a kupón odevzdat do skončení přestávky tohoto utkání.

Rovněž si můžete jen tak tipnout výsledek posledního utkání ve Vraném a pořadí našeho mužstva po skončení celé sezony ročníku 2013/2014.

Tři vylosovaní diváci obdrží cenu od výboru MFK Dobříš.

 

Do ankety jsou zařazeni hráči, kteří nastoupili nejméně ve třech utkáních A-týmu

 


1.DUCHO Jan (9)

2.FIC Zdeněk (7)

3.JECHORT Jan (12)

4.KARAS Jan (12)

5.KARÁSEK Vojtěch (11)

6.LIŠKA Jan (13)

7.LIŠKA Martin (3)

8.MACHAČ Vojtěch (12)

9.MARYŠKA Štěpán (12)

10.NIKL Marek (8)

 

11.PILECKÝ Jiří (8)

12.POKORNÝ David (6)

13.PROCHÁZKA Radek (12)

14.PUCHMAJER Martin (3)

15.SVÁROVSKÝ Jindřich (10)

16.ŠEBEK Patrik (4)

17.ŠEBEK Tomáš (6)

18.TALŮŽEK Robert (11)

19.VOSTRÝ Lukáš (12)

20.WEBER Vít (3)

 

Číslo v závorce znamená počet utkání jmenovaného hráče.

 

Vraný – Dobříš ………Konečné umístění Dobříš A v sezoně …..

 

ČÍSLO KUPÓNU

 

Na www.mfkdobris.cz jsou v provozu nové stránky našeho klubu!

Do těchto stránek můžete vstoupit a sdělit nám své názory, postřehy i komentáře k dění v našem klubu.

MFK Dobříš vyhlašuje výběrové řízení na nájemce klubovny na hřišti V Lipkách.

Informace podá Radek Řechka  tel: 604 606 350 mail: radek@rechka

 

Martin Hemr kromě asistenta trenéra A-týmu vykonává i předsedu MFK Dobříš. V dnešním zpravodaji odpověděl na tři otázky

 

S jakými předsevzetími jsi šel do funkce předsedy MFK Dobříš?

 

Přiznávám ,že na nějaká předsevzetí a vize nebyl čas. Situace vyžadovala rychlé rozhodnutí a jelikož jsem věděl , že jsou tu lidé schopní a se kterými si názorově rozumím, že budu spolupracovat s lidmi, kteří již v dobříšském fotbalu působí dlouhá léta, někteří se po čase vrátili zpět a o dobříšském fotbalu něco vědí a věnují fotbalu podstatnou část svého volného času a fotbal na této urovni není o ničem jiném, tak jsem tuto výzvu přijal. Tímto chci poděkovat za podporu a důvěru ve mne vloženou. Čas ukáže jaké toto rozhodnutí bylo a bude dobré pro dobříšský fotbal. Ale to již musí posoudit trenéři, hráči, fanoušci a příznivci dobříšského fotbalu.

 

Co považuješ za nejdůležitější v činnosti klubu?

 

Především rozvoj mládežnického fotbalu a ekonomickou stabilizaci klubu i pro další roky. Toto jsou dva hlavní a klíčové směry, kterými by se klub měl zabývat a věnovat se jim. Věřím, že s podporou města a sponzorů, které není v této těžké době lehké získat, se nám podaří udržet nastavené projekty především s mládeží.

 

Čeho by jsi se chtěl dočkat ve své funkci?

 

Nekladu si žadné mezníky ani nesmyslné cíle, přál bych si, aby dobříšský fotbal fungoval na kvalitní úrovni a hrál se zde pohledný fotbal před spokojenými fanoušky, kteří nám budou fandit. Zároveň, aby dobříšský fotbal byl i pro okolní kluby „výkladní skříň“ a motivace, kde by mladí hráči měli chuť hrát a třeba z těchto mladých vzešel nějaký talent PRO ČESKÝ FOTBAL.

(rw)

 


Ondrášovka krajský přebor

1. Ovčáry 12 9   2 1 36: 9 29
2. Benátky 12 8 1 3 39: 18 25
3. Dobříš 12 7 3 2 33: 17 24
4. Tn Rakovník 12 6 5 1 28: 21 23
5. Vraný 12 6 4 2 24: 17 22
6. N.Strašecí 12 7 1 4 28: 30 22
7. Libiš 12 5 5 2 15: 9 20
8. Nymburk 12 6 2 4 22: 21 20
9. Beroun 12 5 1 6 15: 26 16
10. Sp Příbram 12 4 3 5 17: 19 15
11. Jíloviště 12 4 3 5 13: 18 15
12. Čelákovice 12 2 3 7 21: 33 9
13. Semice 12 2 2 8 20: 33 8
14. Sedlčany 12 2 1 9 22: 30 7
15. Čáslav B 12 2 1 9 11: 29 7
16. Klecany 12 1 3 8 17: 31 6

A1A – Okresní přebor

1. D. Dušníky 10 9 0 1 34: 16 27
2.  Milín 10 8 1 1 34: 13 25
3. Nečín 10 7 1 2 35: 23 22
4. Rosovice 10 6 2 2 24: 18 20
5. Příbram B 10 5 2 3 19: 13 17
6. Dobříš B 10 5 1 4 29: 15 16
7. Sedlčany B 10 5 0 5 30: 28 15
8. Luhy 10 3 3 4 25: 29 12
9. Jesenice 10 3 2 5 23: 20 11
10. Kr.Hora 10 3 1 6 22: 37 10
11. Pičín 10 3 0 7 28: 40 9
12. M.Hraštice 10 2 1 7 18: 33 7
13. Kos. Hora 10 1 3 6 22: 32 6
14. N. Knín B 10 0 3 7 14: 40 3


—————————————————————————————————————-


A2B – III. třída skupina B

1. N. Ves B 10 8 1 1 84: 14 25
2. Dublovice 10 8 1 1 46: 16 25
3. Mokrovraty 10 8 1 1 26: 9 25
4. Kamýk 10 6 1 3 29: 15 19
5. Borotice 10 5 3 2 30: 19 18
6. Pr. Lhota 10 5 2 3 23: 31 17
7. Dobříš C 10 4 1 5 23: 33 13
8. Počepice 10 4 1 5 25: 36 13
9. D.Dušníky B 10 4 0 6 31: 32 12
10. Hříměždice 10 3 3 4 28: 30 12
11. Petrovice B 10 3 1 6 27: 29 10
12. V. Lečice 10 3 1 6 22: 29 10
13. V. Chlumec 10 1 0 9 10: 65 3
14. Stará Huť 10 0 0 10 19: 65 0

C2D – I.A třída dorostu D

1. Drozdov 10 10 0 0 50: 15 30
2. Podlesí 10 9 0 1 41: 15 27
3. Petrovice 10 6 0 4 47: 22 18
4. Bohutín 10 6 0 4 20: 17 18
5. Milín 10 5 2 3 31: 16 17
6. Dobříš 10 5 2 3 35: 22 17
7. Sedl.-Prčice 10 5 2 3 28: 25 17
8. Hudlice 10 5 1 4 22: 34 16
9. Lety 10 4 3 3 29: 26 15
10. K.Dvůr 10 3 1 6 17: 33 10
11. Votice 10 2 1 7 16: 40 7
12. Jílové 10 2 0 8 29: 41 6
13. Loděnice 10 1 1 8 10: 44 4
14. Roztoky 10 0 1 9 12: 37 1


———————————————————–


E2A – I.A třída žáků A

1. Dobříš 10 9 1 0 73: 4 28
2. Slaný 10 8 1 1 39: 5 25
3. Hořovick 10 7 2 1 40: 4 23
4. K.Dvůr 10 6 1 3 43: 19 19
5. Velvary 10 6 0 4 41: 16 18
6. Jílové 10 5 0 5 31: 28 15
7. N.Strašecí 10 4 1 5 20: 31 13
8. Bohutín 10 3 0 7 8: 34 9
9. Kročehla 10 2 0 8 12: 41 6
10. Řevničov 10 2 0 8 16: 53 6
11. Roztoky 10 0 0 10 2: 90 0

 


E1A – Okr. př. st. žáků  A

 

1. Rožmitál 8 7 1 0 57: 8 22
2. Dobříš 8 6 2 0 55: 6 20
3. M. Hraštice 8 6 1 1 50: 16 19
4. Kovohutě 8 4 0 4 30: 25 12
5. Narysov 8 4 0 4 30: 40 12
6. Březnice 8 3 1 4 16: 20 10
7. Jince 8 2 0 6 18: 38 6
8. Podlesí 8 1 1 6 14: 28 4
9. Pičín 8 0 0 8 8: 97 0


————————————————————————————————–


OP st. přípravek Skupina A:

1. Dobříš            2 2 0 0 30:13 6

2. Rožmitál         2 1 1 0 18:13 4

3. Kovohutě       2 0 1 1 16:22 1

4. Sedlčany        2 0 0 2 10:26 0

 

O 9.-14. místo:

9. Obecnice        2 2 0 0 13:1 6

10. Sp. Příbram 1 1 0 0 16:3 3

11. Březnice       1 1 0 0 13:2 3

12. N. Knín        1 0 0 1 0:4   0

13. Dobříš B      1 0 0 1 3:16 0

14. Nová Ves     2 0 0 2 3:22 0

 

 

OP ml. přípravek

O 1.-5. místo:

1. Rožmitál         2 2 0 0 35:11 6

2. Dobříš            2 2 0 0 19:13 6

3. Kovohutě       1 0 0 1 5:7     0

4. Nová Ves       2 0 0 2 17:27 0

5. Sedlčany        1 0 0 1 2:20   0

 

O 11.-16. místo:

11. 1.FK Příbram        2 2 0 0 34:9 6

12. Dublovice             2 2 0 0 14:2 6

13. Nový Knín            2 1 0 1 24:8 3

14. Podlesí                   2 1 0 1 7:10 3

15. Milín B                  2 0 0 2 9:33 0

16. Dobříš B                2 0 0 2 3:29 0

 ————————————————————————————————–


OP ml. žáků, sk. B
1. Dobříš          11
101075:1531

2. Kovohutě       10 8 0 2 68:12 24

3. St. Huť           9   6 0 3 45:21 18

4. Klučenice/        11 6 0 5 48:36 18

5. M. Hraštice    11 4 1 6 24:62 13

 

6. D.Dušníky     10 3 1 6 29:39 10

7. Příbram B       10 2 2 6 23:51  8

8. Hluboš          10 2 1 7 13:48  7

9. D.Hbity          10 1 2 7 22:63

 

 

Na závěr našeho zpravodaje ještě malá poznámka:

Náš stadion se za poslední roky stále vylepšuje. Velkou zásluhu na tom mají Rudolf a Petr Sojkové. Prosíme diváky, aby z úcty k jejich práci zbytečně neničili majetek a nenechávali po sobě nepořádek. Je to i vizitka nás všech.
Rovněž prosíme naše i hostující fanoušky aby fandili slušně, nenechávali se strhnout zbytečnými emocemi.  Za  to vám všem děkuje

VÝBOR MFK DOBŘÍŠ


 

Další novinky

Zobrazit všechny