Výsledky  11.4.-13.4. 2014

Výsledky 11.4.-13.4. 2014

14. dubna 2014

Muži

Nymburk – Dobříš  A 2:0 (0:0)

V Nymburku se hrál zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté hrající bez několika vykartovaných a zraněných hráčů, ve druhém dominovali hráči domácího týmu.

První příležitost měli v utkání nymburští a Jechort musel likvidovat střelu z bezprostřední blízkosti. Pak přišli dvě šance Dobříše. Po úniku Vostrého se Nikl v obtížné pozici neprosadil, Šrainova střela mířila vedle branky nymburského gólmana Boreckého a další střela lízla břevno domácí branky. Pak se do šance řítil domácí Stracený, ale Jechort stačil mimo šestnáctku nohou zachránit a před poločasem se neujmula na druhé straně ani střela Lišky.

Do druhé půle vlétli domácí do zápasu s velkým nasazením. Nepřesně mířila hlavička Straceného, další Nepovímovu vytáhl Jechort zázračně ze „šibenice“, dalekonosná střela Grospiče orazítkovala tyč a dorážka Lukavce mířila vysoko nad bránu. Hosté se díky nepřesnostem a praporku asistenta rozhodčího prakticky do šance nedostali. Lukavec ve velké šanci ještě bránu netrefil, ale v 64.minutě po rychlé akci přesnou střelou k tyči zajistil domácím vedení. Ani pak se hosté do šancí nedostávali, naopak zvýšit mohl Nepovím, ale jeho hlavička do branky nezamířila. Šest minut před koncem utkání zahrál Ducho tělem míč a rozhodčí na pokyn domácích hráčů a diváků po krátkém rozmyšlení ukázal na značku pro pokutový kop. Ten proměnil se štěstím Nepovím. V závěru utkání vyslal na domácí branku jedinou střelu ve druhé půli Karas, ale do branky se nevešla.

Branky: 64. Lukavec, 85. Nepovím (p.k.). Rozhodčí: Pospíšil. Diváků: 160.

Dobříš: Jechort – Ducho(85.M.Liška), Talůžek, Svárovský, Pokorný(58 Karas) –Vostrý, Foltýn, J.Liška, Šrain – Nikl, Synek(85.David).

V příštím kole hraje Dobříš doma v sobotu od 17.00 s Tn.Rakovník a ještě před tím zajíždí ve středu do Sedlčan, kde se ve stejný čas hraje čtvrtfinále poháru SKFS.

(rw)

Malá Hraštice – Dobříš B 1:2 (0:2)

V první půli jsme měli převahu, ve druhé části utkání se naši hráči strachovali o vítězství.
Branky: Pavlík – Procházka, David. Rozhodčí: Švidkov. Diváci: 70.

M. Hraštice: Vitásek – L. Černý, Fafejta, Sabon, Petřina – Blatnický (82. Listík), Kukla, Burian, Plíva – T. Černý (60. Jiráň), Pavlík.
Dobříš B: Weber – Dušek, Procházka, Šebek, Zbíral, Pilecký, Tran, Liška, David, Šťastný, Řechka.

Dobříš C – Velká Lečice 3:3 (3:2)

Branky: Kuchař 2, Šišma

Dorost: Dobříš – Roztoky 5:1 (3:0)

Branky: Hošínský, Čihák, Vobr,

Žáci:Hořovicko – Dobříš A 3:2 (3:1)

Branky: Balík, Petrlík

Dobříš B – Kovohutě Příbram 3:0 (1:0)

Branky: Kukol 2, vlastní

Mladší žáci: Dobříš – Daleké Dušníky 9:0

Branky: Malý, Trmal, Hrbek po 2, Kilián, Straka, Škodný

Starší přípravka: Sedlčany – Dobříš A 3:12

Branky: Matějka 4, Homolka 2, Vinduška, Čihák, Čoudek, Sirotek, Kokoška, Sklenář

Obecnice – Dobříš B 9:2 Branky: Tran, Panuška

Mladší přípravka

Sedlčany – Dobříš A 3:24 Nový Knín – Dobříš B 10:8

Další novinky

Zobrazit všechny