Další přípravné utkání Áčka

06. února 2023

V dalším přípravném utkání A muži nastoupili v sobotu 4. února v Praze na hřišti FC Tempo Praha, účastníka Pražského přeboru, který je po podzimní části soutěže na 4. místě tabulky.

FC Tempo Praha – MFK Dobříš 1 : 0 (0 : 0)

Převážnou část zápasu obě strany kombinovali, ale na obou stranách dobře pracovali obrany a tak nebylo k vidění tolik šancí. O výsledku utkání rozhodl vstup do druhého poločasu, kdy Cejnar vysunul do pokutového území Havlíčka, který předložil přihrávku před prázdnou bránu Babickému – 1:0. Poté šel z úhlu sám na bránu Cejnar, ale trefil jen brankáře Dobříše, a lob ve vápně se nezdařil ani Pytlíčkovi. Závěrečných dvacet minut zápasu se hrálo hodně nahoru dolů, hosté si opět vytvořili tlak pomocí rohů a centrů, v 76. minutě  střela z odraženého míče jen těsně minula domácí branku. Další situace domácí, ale uskákali, a tak přípravný zápas skončil netradiční výhrou 1 : 0.

Branka: Babický 46

Sestava: Vašák – Havlík, Talůžek, Pokorný, Machač – Petrlík, Píša, Kilián, Šrain V. – Puchmajer, Šrain J.

Střídání: Junek, Janda, Čihák