Obrat v posledním utkání sezóny

19. června 2024

Sparta Kutná Hora – MFK Dobříš 2 : 5 (2 : 1)

Branky: 8. p,k, Franc, Křelina – 38. Janda, 54. Pokorný, 62. p.k. Šrain j., 78. Puchmajer, 92+2 Diviš V.
ŽK: 1 : 4
Sestava: Vašák – Procházka, Pokorný, Talůžek, Liška J., Puchmajer, Šrain J., Janda, Boudník, Petrlík, Machač
Střídali: Diviš V., Havlík, Píša

Trenér Jiří Rychlík:  Jsem rád, že jsme dokázali obrátit výsledek tohoto utkání a mužstvo ukázalo charakter i když pro nás už bylo o umístění v tabulce rozhodnuto. Klukům jsem po zápase poděkoval, že potvrdili naší formu z posledního měsíce. V prvním poločase jsme sice prohrávali 2 : 0, ale vrátili jsme se do utkání po brance Tadeáše Jandy a zákrocích brankáře Lukáše Vašáka pro kterého to bylo i poslední utkání za Dobříš. Ve druhém poločase jsme přidali další pěkné branky a zaslouženě vyhráli. Po skončení mé fotbalové kariéry jsem se dal na trénování a právě takové zápasy mě naplňují a samozřejmě i emoce a pocit štěstí. Klukům jsem po zápase říkal, škoda jsme takhle nedokázali hrát většinu sezóny, kdy jsme sice nehráli špatně, ale trápili jsme se v koncovce a štěstíčko se k nám obrátilo až na konci soutěže. Jsem zase o rok zkušenější a těším se na novou sezónu a věřím, že s klukama navážeme na výsledky ze závěru jarní části  krajského přeboru.