Áčko i béčko vítězné

19. února 2018

Proti nekompletnímu týmu I. A třídy měli domácí hráči v první půli výraznou převahu. První branka padla již ve 3. minutě, když po střele Maryšky a zmatku před bránou se míč odrazil od Junka do sítě. Hosté měli pak jedinou šanci, ale střela unikajícího hráče skončila vedle brány.

Dobříš – Podlesí 5 : 1 (4 : 0)

V 10. minutě našel V. Šrain přesnou přihrávkou Maryšky, který pohotově zakončil. Ve 27. minutě Matějka pěknou střelou pod břevno zvýšil a za deset minut Maryška přidal další úspěch Dobříše. Domácí měli ještě další možnosti, které však nevyužili.

Ve druhé půli přece jen hosté místy hru vyrovnali, avšak nebezpečnou střelu jejich útočníka vyrazil Weber na roh. V 58. minutě Maryška z přímého volného kopu přidal pátý gól. V 67. minutě přece jen se podařilo Podlesí snížit brankou Šindeláře, avšak více možností si již hosté nepřipravili. Dobříšští hráči měli více šancí, ale skóre již nenavýšili.

Dobříš: R. Weber – Krůta, Talůžek, Rychlík, Pokorný – Junek, J. Šrain, J. Liška, V. Šrain – Maryška, Matějka

Střídali: M. Liška, T. Šebek

Branky: Maryška 3, Junek, Matějka – Šindelář

Rozhodčí: Máša

Dobříš B – Sedlčany B 5 : 4 (3 : 4)

Ve svém prvním přípravném utkání hráči „béčka“ prohrávali v 17. minutě již 0 : 3, ale podařilo se jim výsledek otočit.

Dobříš B: R. Weber – Karásek, Patetl, M. Puchmajer, Kadlec – Krmela, Kuchař, Tran, Rada – Patetl, T. Šebek

Střídal: Zbíral

Branky: 24, 35 a 70. Šebek, 21 a 80. Puchmajer

Rozhodčí: Krůta