"Áčko" prohrálo, "Béčko" vyhrálo

02. listopadu 2013

A mužstvo mužů prohrálo na hřišti lídra soutěže 1:4. B mužstvo naopak otočilo zápas v Pičíně a zvítězilo 4:2.

Ovčáry – Dobříš A 4:1 (2:1)

Branka: Karas

V sobotu čekal dobříšské fotbalisty lídr tabulky krajského přeboru. Hosté, bez několika zraněných a vykartovaných hráčů se soupeře nezalekli,  v prvním poločase byli lepším týmem a předváděli hezký fotbal. Paradoxně ze dvou střel Ovčár na branku, padly dva góly. Ve druhé půli již dominovali hráči domácího celku.

Dobříšští začali překvapivě náporem a mohli si zajistit vedení. Maryškův přímý volný kop skončil těsně nad břevnem, ve vyložené šanci po centru Vostrého se ocitl Maryška, ale jeho střelu stačil domácí gólman Straka zneškodnit, další možnost neproměnil hlavou Karásek a po úniku Maryšky byl ve velké šanci Karas, ale netrefil dobře míč. V 17.minutě centr Hašlera odvrátili hosté jen k Balounovi, který si míč stačil zpracovat a „vymetl šibenici“ Jechortovy branky. Ovčáry hru vyrovnaly a Jechort musel řešit nebezpečnou situaci vyběhnutím mimo „vápno“. Následně Vostrý našel Nikla a ten mířil nad bránu. Ve 26.minutě z přímého volného kopu Studený obstřelil špatně postavenou zeď a z druhé střely na branku padl další gól domácích. Za dvě minuty našel Šebek autem Karase a ten vstřelil kontaktní branku. O vyrovnání se pokusil Liška střelou vedle domácí svatyně.

Druhá půle byla pravým opakem té první. Ovčárští začaly náporem, Müller ještě branku netrefil, ale po rohovém kopu vsítil v 50.minutě třetí úspěch Hašler. Následovala série čtyř rohových kopů, které s problémy hosté odvraceli. Svoje šance neproměnili Ondrák i Hašler a rohové kopy z obou stran stále znamenaly velké nebezpečí pro dobříšskou branku. U dobříšských  stojí za zmínku jen tvrdé střely Lišky a Machače. Na druhé straně minul prázdnou branku Viskup a střelu Matějčka vytáhl nad břevno Jechort. Čtyři minuty před koncem utkání ztratili hosté zbytečně míč a volný Hašler zakončil zápas čtvrtým gólem.

Branky: 50 a 86.Hašler, 17.Baloun, 26.Studený – 28.Karas. Rozhodčí: Hůla. Diváků: 120.

Dobříš: Jechort – Pokorný, Procházka, Nikl(60.Pilecký), Machač – T.Šebek(67.Fic), Karásek, J.Liška, Vostrý – Maryška, Karas(89.Hemr).

V příštím kole hrají dobříšští v sobotu ve 14.00 na domácím hřišti s Čelákovicemi.

(rw)

Pičín – Dobříš B 4:2 (2:2) Branky: Talůžek 3, Kuchař.

Pičín – Dobříš B 2:4 (2:2) Branky: 4. Ježek, 20. Lexa z pk – 44., 63. a 88. Talůžek, 33. Kuchař z pk. Rozhodčí: Sandr. Pičín: Sedloň – R. Vokurka, Lexa, J. Kuba, Rozmajzl, Herák (57. Blahovec), Vondra, Benák (76. J. Tesárek), P. Tesárek, Vitásek, Ježek. Dobříš B: Vančát – Dušek, Modlík, Kuchař, Zbíral, Liška, Ducho, Máša, Šťastný, Talůžek, Matějka. Stř.: Šebek, Šišma, Pekárik, Kolář.Přestože jsme prohrávali o dva góly, díky potenci Talůžka jsme výsledek otočili.

Dobříš C – Mokrovraty 2:4 (1:3) Branky: Holý, Vetchý

O porážce rozhodly tři rychlé góly v první půli.

Dorost: Dobříš – Podlesí 3:1 (1:0) Branky: Slunečko 2, Hošínský

Cenné vítězství našich dorostenců po dobré hře.

Starší žáci : Dobříš A – Bohutín 17:0 (9:0)Branky: Hrubý 6, Kukol 3, Rada 2, Semančík 2, Kadlečík, Balík, Mařík J., Šandl

Jednoznačné vítězství se slabým soupeřem.

Malá Hraštice – Dobříš B 1:1 Branka: Mařík J.

Nešťastná remíza sesadila žáky s první příčky. Gól jsme obdrželi v nastaveném čase.

Mladší žáci: Dobříš – Malá Hraštice 9:3Branky: M.Nikl 4, Kvapil 2, Š.Nikl, Trmal, Malý

Opět jasná záležitost.

Starší přípravky:Rožmitál – Dobříš A 3:4 Branky:Pinc 2, Čoudek, Čihák Dobříš B – Nový Knín 8:6  Branky: Wachsmann, Sklenář po 2, D. Lavu, Havelka, Karas, Říha
Březnice – Dobříš B 11:2 Branky:Říha, Havlík