Akce mladší přípravky U8

Akce mladší přípravky U8

20. ledna 2022

V sobotu 15. 1. 2022 jsme si do sportovní haly v Dobříši pozvali několik soupeřů, abychom s nimi poměřili své síly. Pozvání přijala Nová Ves pod Pleší, Hostomice a ČLU Beroun. Bohužel se odhlásil tým 1. FK Příbram a tak jsme je nahradili našimi staršími spoluhráči MFK Dobříš U9.

Turnaj se hrál v uvolněné atmosféře a na dětech bylo vidět, že je zápasy baví. Úkolem všech týmů nebylo vyhrát, ale vstřelit co nejvíc gólů. Na konci turnaje se totiž nevyhlašovalo pořadí, ale pouze počet vstřelených gólů. Chtěli jsme, aby týmy nebyly svázány taktikou a těžkými výpočty, kolik bodů jim chybí do vítězného konce,ale aby se snažili nastřílet co nejvíc branek, bez ohledu na to, že nějakou dostanou.
Naši nejmenší dokázali složit dokonce dva týmy a tak měli všichni o zábavu postaráno.
Černobílá sestava postupně dokázala vstřelit 15 gólů, kdy ani v jednom z utkání nevyšli naši střelci naprázdno. Nejvíce branek vstřelili Nové Vsi pod Pleší a nejméně Hostmicím a Berounu, Dobříšským týmům vsítili každému tři branky. V této sestavě byla již patrná zkušenost a kvalita plnění zadaných úkolů, nebát se zkusit obejít soupeře, rychle se rozhodnout, netvořit chumly a vybírat si volná místa jak na hřišti, tak při zakončení. Naopak při bránění jsme se rychle snažili získat míč zpět do své moci a vždy vidět svého soupeře a být mu nablízku.
Modrá sestava vstřelila sice “jen” 5 branek, ale snaha se jim nedala upřít, dokonce Beroun lovil od nich míč ze své sítě hned třikrát, ale ve dvou zápasech se nedařilo vůbec a soupeř odešel s čistým kontem za svými zády. S Novou Vsí pod Pleší a se staršími Dobříšáky však alespoň čestného úspěchu dosáhli. Zde byla ještě patrná začátečnická hra v chumlech a malé využití celé “obrovské” haly. Každopádně zaslouží také pochvalu, protože žádný zápas nevzdali.
Gólů padalo jako máku a celkem se síť rozvlnila 69x. Nová Ves se radovala z 10 úspěchů, Dobříš U9 z 11, Beroun z 16 a Hostomice z 12 gólů. Odměnou všem byl pohár a diplom pro každý tým, medaile pro každého hráče a každý si odnesl malou pozornost (samolepky, židličky pro své hračky 🙂 a nějakou dobrotu).
Sestavy
Černobílá – Šimon Mochán, Alexandr Chocholouš, Adam Chocholouš, Matěj Lopata, Lukáš Mikel, Valentýna Mikelová, Tomáš Kasprišin, Michal Sabota, Vojtěch Weber
Modrá – Tomáš Faktor, Aneta Roušalová, Vojtěch Volf, Stanislav Staněk, František Čermák, Danile Rei Pek, Jakub Budka, Sebastian Lastres
Trenéři – Radim Weber, Matěj Lopata

Další novinky

Zobrazit všechny