Aktuality z našeho klubu

Aktuality z našeho klubu

24. září 2020

V posledních zápasech našeho A mužstva jste určitě zaznamenali pohyb v hráčském kádru. Jako náhrada na brankářském postu, nám při zranění naší jedničky Radima Webera ve třech zápasech vypomohl zkušený Hynek Holan, který po letech oprášil rukavice a opět nakoukl do dobříšské kabiny. Touto cestou mu chceme ještě jednou poděkovat.

 

Nově příchozím hráčem na přestup z FK Viktorie Žižkov je 19letý záložník Tadeáš Janda, který prošel v tomto klubu mládežnickými kategoriemi a hostováním v 1. FK Příbram. 

Dalším hráčem, který rozšířil kádr na hostování s opcí je útočník Vladimír Košťálek (23 let) z Libomyšle, který prošel fotbalově Lochovicemi, Hořovickem a Neumětely.

Poslední novou tváří v našem mužstvu je na roční hostování obránce Oleg Knyazev (19 let) z SK Čechie Smíchov a naposledy nastupoval za SK Uhelné sklady Praha. A nakonec poslední novinka u našeho prvního mužstva.

Na pozici asistenta trenéra A mužstva přichází Marek Nikl, bývalý ligový hráč, který v domácí nejvyšší soutěži spojil svojí kariéru s FC Bohemians Praha 1905. V letech 1998–2007 na zahraničním angažmá hrál za 1. FC Norimberk, se kterým se stal v sezóně 2006-2007 vítězem německého poháru DFB – Pokal a v pěti zápasech nastoupil i za národní mužstvo ČR. V našem klubu, ale není neznámou tváří, protože po skončení své profesionální kariéry se představil v našich barvách už jako hráč.

 

Další novinky

Zobrazit všechny