Béčko dál v poháru

24. září 2015

Dobříš B – Trhové Dušníky 5:2 (1:2)

Domácí nastoupili k pohárovému utkání posíleni Filipem Dortem a Tomášem Součkem s třemi dorostenci. V intencích posledních utkání mužů se hrálo 75.minut tohoto zápasu. Hosté se již v 5.minutě ujali Stránským vedení a pak jsme byli svědky tradičního náporu Dobříše bez efektu. Když ve 44.minutě zvýšil na 2:0 pro hosty hlavou Malý, vypadalo to s domácími všelijak. Naštěstí v poslední minutě vstřelil,  po hezké kombinační akci, Dort gól “do šatny.”

I ve druhé půli měli dobříšští hráči výraznou převahu, neproměnili několik vyložených šancí, nastřelili dvakrát tyč a několikrát brankáře. V poslední čtvrthodině vzal režii zápasu na sebe Dort a v 77.minutě zatočil přímý volný kop do branky podruhé. Během následujících pěti minut pak přidal další dvě branky a skóre zakončil v 84.minutě Michal Řechka.

“Béčko” se tak může těšit na další zápasy okresního poháru.

Branky: 45, 77, 80, 82 Dort, 84.Řechka. Rozhodčí: Stehlík. Diváků: 20.

Dobříš: Souček – Fic, Balík(71.M.Šrain), Karásek, Čálek – Fic, Šť.Kuchař, Dort, Máša – O.Puchmajer, Tran(46.Čihák).