MFK Dobříš B – FC Jílové 2 : 3 (1 : 2)

Branky: Mathauser, Karas

Sestava: Weber R. – Škodný P. (46. Micka), Talůžek, Havlík, Horáček – Diviš V., Kozohorský, Janda, Škodný R. (88. Diviš P.) – Boudník (85. Havelka) – Mathauser (73. Karas)

ŽK: Havlík

Béčko sehrálo nepovedený první jarní zápas proti soupeři z chvostu tabulky jak výsledkově, tak i herně. Od třetí minuty jsme pouze dotahovali náskok soupeře. Chybělo nám nasazení, bojovnost a kvalita provedení herních situací. První naši branku vstřelil ve 45. minutě Mathauser, který postupoval sám na brankáře po průnikové přihrávce Talůžka. Jenže soupeř nám odskočil další brankouna 1 : 3. V nastavení po faulu Karase zahrával Janda penaltu, ale brankář hostí vyrazil jeho střelu na rohový kop. Z následné rozehrávky se hlavou prosadil Honza Karas jenže to už stačilo jenom na úpravu výsledku.