Béčko stoupá

22. října 2017

B-tým se těsným vítězstvím dostal do čela tabulky. Mladší dorostenci poprvé získali tři body, jejich starší kolegové naopak v souboji o předposlední příčku opět neuspěli. Žákům se výsledkově nedařilo, ale mladší nepředvedli špatný výkon. Dařilo se prvním týmům přípravek.

Dobříš B – Dobříč 1 : 0  (1 : 0)

Dobříšská rezerva měla ve svém zápase utkání pod kontrolou, a až na závěr, nedovolila hostům vypracovat si nějakou šanci. Domácí však se dlouho nedokázali prosadit v útoku. Chyběl jim hlavně větší důraz před brankou. Za zmínku stojí v první půli jen Jechortův centr, který málem zapadl za brankáře a ten měl problém i s volným přímým kopem T. Šebka.

I druhá půle měla podobný průběh. Hlavička Puchmajera a pokus T. Šebka se do branky nevešly. V 64. minutě po rozehraném trestném kopu prostřelil hostujícího gólmana T. Šebek. Hosté se pak snažili o tlak, ale šance si prakticky nevypracovali. Naopak navýšit skóre mohli dobříšští. Semančík střílel vedle branky, M. Puchmajer sám před brankářem také neuspěl a P. Šebek branku zblízka netrefil. To se domácím nemuselo vyplatit. V závěru se do jediné šance dostali hosté, když tři hráči zblízka nedokázali míč dorazit do sítě. Dobříšský nováček tak postoupil na první místo před FK Lety, s kterým se setká na jeho hřišti v příštím kole.

Dobříš: R. Weber – Horáček, V. Weber, Jechort, Zbíral (46. P. Šebek) – Pjaták, Rozsypal (67. Karásek), M. Puchmajer, Krůta – T. Šebek (76. Kadlec), M. Liška (58. Semančík)

Branka : 64. T. Šebek

Rozhodčí: Váňová

Diváků : 90

STARŠÍ DOROST

Prachatice – Dobříš 4 : 3  (2 : 2)

V souboji týmů z posledních příček jsme neuspěli. Chybami v obraně jsme donutili soupeře, aby nám dal tři góly do prázdné branky. Domácí se sice ujali vedení, našim hráčům se podařilo výsledek otočit, ale v poslední minutě první půle jsme opět inkasovali. V úvodu druhé části utkání jsme obdrželi dvě branky, vzápětí jsme sice snížili, ale vyrovnat se klukům již nepodařilo.

Branky: 42 a 55. Chýla, 34. Mařík

MLADŠÍ DOROST

Prachatice – Dobříš 1 : 4  (0 : 3)

O prvním vítězství tohoto týmu se rozhodlo mezi 25 a 30. minutou, kdy jsme vstřelili tři góly. Soupeř sice snížil, ale v závěru jsme vítězství pojistili.

Branky: 25. Kvapil, 26. Vodenka, 38. Soukup, 78. Bartoš

STARŠÍ ŽÁCI

Dobříš – T. Rakovník 1 : 6  (1 : 2)

Ujali jsme se vedení, ale do poločasu hosté výsledek otočili. Ve druhé půli jsme již nestačili.

Branka: 18. Diviš

MLADŠÍ ŽÁCI

Dobříš – T. Rakovník 2 : 5  (1 : 4)

Hezké utkání. Proti vedoucímu týmu tabulky, to měli kluci těžké. Navíc soupeř byl fyzicky vyspělejší. Zaspali jsme úvod a brzy prohrávali o tři branky. Kluci pak nastřelili tyč a podařilo se jim i dát gól. Ve druhé půli jsme nastřelili břevno, neproměnili penaltu, přesto jsme snížili. Soupeř však opět výsledek navýšil.

Dobříš: Stibor – Škodný, Šantora, Prusík, Mareš, Fenyk, Obermajer, Skála, Sobotka

Branky: 20. Sobotka, 48. Mareš

Dublovice – Dobříš B 3 : 0  (1 : 0)

První porážka kluků. Přes porážku, předvedli kluci dobrý výkon. Dlouho byl stav 0 : 1, ale nepodařilo se dát vyrovnávací gól. V posledních deseti minutách domácí rozhodli.

Dobříš: Koten – Diviš, Hošek, Johanides, Krejza, Lohr, Matějka, Micka, Šantora

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Nový Knín – Dobříš A 2 : 28,

Dal. Dušníky – Dobříš B 7 : 4

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Nová Ves – Dobříš A 16 : 17

Branky: Dvořák 5, Víšek 4, Dort, Ad. Simura po 2, Kramata, Al. Simuna, Navrátil, Bumba

Nový Knín/Pr. Lhota – Dobříš B 22 : 8

Branky: Havel 5, Králíček 2, Faiereisl

Střelecká tabulka:

Muži A: Maryška 4, Matějka, J. Šrain Talůžek po 3, Junek, Dort po 2, O. Puchmajer, Procházka,

Muži B: Mann 4, Karas, T. Šebek po 3, Horáček, Kuchař po 2, Pjaták, Karásek, Rozsypal, M. Liška, Junek

Dorost starší: Chýla 5, Mařík 3, Kukol, Rada po 2, L. Kuchař, Suchánek.

Dorost mladší: Špindler 2, P. Škodný, Suchánek, Krůta, Kvapil, Vodenka, Soukup, Bartoš

Žáci starší: Panuška 3, R. Škodný 2, Sklenář, Pinc, Karas, Diviš

Žáci mladší: R. Škodný 10, Mareš 7, Obermajer 4, Stibor 3, Suchan, Sobotka po 2, Fenyk, Vaněk