Branky: 90 + 2. Maršík – 58. a 82. J. Šrain
ŽK: 0 : 1
Rozhodčí: Drábek – Stumpf, Orálek
Sestava: Vašák – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, J. Šrain (88. Píša), Junek, Janda, Boudník (76. Petrlík), Machač. V. Šrain

Trenér Jiří Rychlík: Ještě v průběhu dne jsme měli všichni obavy, aby se utkání odehrálo, avšak vydatný déšť zatížil hřiště v Tochovicích méně, a tak se mohlo hrát. Byla tam dvě místa, kde bylo více vody, ale na zápas to nemělo vliv. Hřiště bylo parádní, dobře připravené a jsem rád, že jsme utkání odehráli. Terén ale v prvním poločase ztěžoval kombinaci a opět jsme se trápili v koncovce. Měli jsme tři šance, jednou nám domácí vykopli míč z prázdné branky věřil jsem, že ve druhém poločase dokážeme zápas zlomit v náš prospěch.

V 58. minutě Honza Šrain napadal rozehrávku domácího brankáře ten ho nastřelil a tak ze strany dovedl míč do branky. V závěru zápasu po rozehraném rohu míč od zadní tyče hlavou vrátil Robert Talůžek před branku a z bezprostřední blízkosti se podruhé prosadil opět Honza Šrain. Takový výkon jaký předvedl v tomto utkání by jsme od něj rádi viděli častěji. Tochovice v nastavení korigovaly na konečných 1 : 2. Jsem rád za tři body, protože jsme se dostali i před Mnichovo Hradiště. Pro nás je ale teď důležité potvrdit body a výkon z Tochovic doma se Sedlčany. Poslední utkání sezóny nás čeká v Kutné Hoře.