Branka v nastaveném čase rozhodla o porážce

28. září 2018

Smolná prohra starších žáků po obdržené brance ve třetí minutě nastavení.

Povltavská FA – MFK Dobříš 3 : 2 (1 : 1)

Zápas jsme začali velmi dobře a po rychlé akci po pravé straně vstřelil Š. Rys vedoucí branku utkání. V dalším průběhu první půle byla hra vyrovnaná, ale domácí po hezké individuální akci vyrovnali.

Na počátku druhé půle nás soupeř dostal pod tlak a zaslouženě se dostal do vedení. Našim klukům se však podařilo brzy vyrovnat, když branku vstřelil F. Havelka. Bohužel v nastaveném čase jsme po střele z poloviny hřiště dostali nešťastnou branku, která rozhodla o naší porážce.

Soupeř měl proti nám výraznou výškovou převahu, ale naši kluci bojovali a přes porážku si zaslouží velkou pochvalu.

V dalším kole přivítáme v neděli 30.9. od 10:15 hod. na našem hřišti TJ TATRAN Rakovník

Branky: Š. Rys, F. Havelka

Sestava: M. Nevosad, Š. Rys, D. Petrlík, T. Obermajer, F. Fenyk, V. Diviš, T. Stibor, F. Havelka, K. Tran, A. Třešňák, J. Vinduška, R. Škodný, M. Skála, M. Prusík