Výsledky víkendu 24.5.-25.5.2014

24. května 2014

Libiš – Dobříš 1:1 (0:1)

Na silně podmáčeném terénu se hrál překvapivě dobrý a kombinační fotbal.

Ze začátku to byli hosté kteří měli více ze hry a předvedli několik přímočarých akcí. První možnost však měli favorizovaní domácí, Weber však tvrdou střelu Škody z přímého volného kopu vyrazil. Následně využil Maryška chybu Trojana avšak ocitl se příliš blízko brankáři. Další možnost Karase pak stačil na poslední chvíli zlikvidovat obránce. V 17.minutě zahrával Maryška přímý volný kop, jeho centr vrátil Talůžek hlavou zpět Procházkovi, který „ z voleje“ vstřelil krásnou branku. Hosté dál nebezpečně útočili. Maryškovu akci zmařila přihrávka do ofsajdu a v největší šanci se ocitl Liška po kombinaci několika hráčů, ale jeho střela těsně minula domácí branku. Libiš pak přidala. Jiráň branku překopl a s přízemní střelou Baratynského si poradil Weber. Na druhé straně neudržel Lomský přízemní centr Maryšky, ale Procházkovi stačil ještě míč na zemi sebrat. V poslední šanci před přestávkou hlavičkoval po rohu nad břevno Zuskin.

Ve druhé půli získali domácí hráči převahu, často, ale většinou nepřesně, stříleli, zatím co se Dobříšští spoléhali na rychlé protiútoky. Po centru hlavičkoval nad břevno Zuskin, rychlý útok dvojice Vostrý Maryška skončil vinou terénu neúspěšně, dalekonosná střela Baratynského jen o vlásek minula Weberovu branku a opět Zuskin hlavičkoval nepřesně. Na druhé straně mohl zvýšit po Maryškově přihrávce Šrain, domácí gólman byl však proti a tak v 79.minutě po centru se tentokráte hlavou prosadil Baratynskyy. Utkání slušné úrovně tak skončilo nerozhodně.

Branky: 79.Baratynskyy – 17.Procházka. Diváků: 90. Rozhodčí: Myška.

Dobříš: Weber – Pilecký, Talůžek, Ducho, Pokorný – Procházka, J.Liška, Šrain, Vostrý(90.Machač) – Maryška, Karas (69.Foltýn).

V příštím kole čeká v sobotu dobříšské fotbality lídr tabulky Ondrášovka krajského přeboru, Ovčáry.

Žáci:

Dobříš – Kročehlavy 8:0 Branky: Kukol 2, Hrubý 2, Schütz, Jindrák, Petrlík, Balík

Rožmitál – Dobříš 0:3 Branky: Hrubý, Mařík, Zdrůbecký

Dobříš B – Malá Hraštice 5:1 (3:0) Branky: Hrubý 2, Mařík, Balík, Farda