DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ.

DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ.

23. února 2014

Dobříš – Černolice 1:2 (0:1)

Branka domácích:  Maryška.

Dobříš – Nová Ves 2:2 (1:1)

V dalším přípravném utkání proti diviznímu soupeři začali domácí lépe. Hned v úvodu nedosáhl Maryška na centr Šraina a hostující brankář Holan měl co dělat se střelami Šraina, Vostrého i Maryšky. V 7,minutě se však Dort postavil k přímému volnému kopu a chybu obránců využil Jan Petrák ke vstřelení první branky.  Pak ještě Niklovi chyběli centimetry aby dorazil do branky centr Vostrého, následně však hosté hru vyrovnali a také Jechort se musel otáčet. Ke konci první půle nejdříve vyzkoušel Maryška Vančáta, který vystřídal zraněného Holana a ve 44.minutě po závaru při rohovém kopu Talůžek pohotově vyrovnal.

Podobný průběh měla i druhá půle. Karáskovu bombu Vančá vytáhl nad břevno, ale v 61. minutě další Dortovu střelu z přímého volného kopu Jechort neudržel a Kilián zajistil hostům opět vedení. Oba týmy pak nevyužily několik šancí  a v 77.minutě zakončil hezkou kombinační akci Šraina s Karáskem Maryška vyrovnávací brankou. V závěru Karásek mířil příliš vysoko, Synek se v dobré pozici také neprosadil  a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Branky: 44.Talůžek, 77.Maryška – 7.Jan Petrák, 61.Kilián. Rozhodčí: Máša.

Dobříš: Jechort – Ducho, Svárovský, Talůžek, Machač – Vostrý, Nikl(46.Karásek), J.Liška, Šrain – Karas(75.Maryška), Maryška(60.Synek).

Dobříš B – Milín 4:1 (2:0)

Branky Dobříše: Pilecký, M.Řechka, David, Tran

(Dorost) Dobříš – Sedlčany 4:3 (2:2)

Další novinky

Zobrazit všechny