Další turnaj mladší přípravky U8

Další turnaj mladší přípravky U8

19. prosince 2021

V sobotu 18. prosince 2021 jsme opět po 3 týdnech zavítali do krásné sportovní haly Jedenáctka v Praze – Chodově, kde se odehrál další z turnajů Háje Cupu. Tentokrát to byl opravdu turnaj hlavně FC Háje JM, protože mimo nich jsme se zúčastnili pouze my a ČAFC Praha. Domácí však dali dohromady dokonce tři týmy a tak jsme opět odehráli 4 zápasy.

Všechna utkání byla vyrovnaná, přestože jsme v každém z nich tahali za kratší konec vždy jsme dostali o něco více gólů než soupeř. Ale všichni bojovali do poslední minuty a snažili se plnit úkoly, které jsme si před turnajem stanovili. Hledali jsme volné prostory pro únik, vyzkoušeli jsme učené kličky, trefovali volné místo v brance (to se ne vždy podařilo, někdy zbytečná síla, někdy smůla při (ne)trefení míče, někdy proti nám stála “(ne)dobře” postavená branka), zkusili jsme rychleji rozehrávat míč a rychle reagovat, když jsme míč ztratili. Důkazem snahy a bojovnosti našich hráčů byla (asi první) zkušenost s vyčerpáním, kdy si hráči sami řekli o odpočinek a vystřídání.
V turnaji jsme sice dali nejméně branek, ale zato některé z nich byly krásné, kdy jsme cílenou kličkou, spoluprací a přihrávkou dostali koncového střelce před prázdnou branku. Ve hře se nám tyto prvky nevědomky začínají objevovat stále častěji, což nás samozřejmě těší, nejen když to skončí gólem, ale máme radost i z pokusu o toto provedení. O vyrovnanosti turnaje svědčí i to, že pokud by se nám podařilo v každém zápase dát jen o 2 branky více, tak jsme opět byli mezi nejlepšími.
Sestava: Vojtěch Weber, Lukáš Mikel, Valentýna Mikelová, Michal Sabota, Vojtěch Volf, Dominik Máša, Alexandr Chocholouš, Adam Chocholouš
Trenér: Radim Weber

Další novinky

Zobrazit všechny