Bodoval jedinně C-tým.

21. března 2015

Sp.Příbram – Dobříš 5:1 (3:0)

V důležitémderby si domácí snadno poradili a překvapivě vysoko zvítězili nad tradičním soupeřem. Domácí byli v útoku důrazní a využívali chyby v dobříšské obraně.

Ve vyrovnaném úvodu mířil Šrain z úhlu vedle branky a hlavička Synka po rohovém kopu skončila nad Weberovou brankou. Kamnáři se poprvé prosadili v 10. minutě, když Janů zužitkoval přesný pas Voříška. Domácí se pak začali více prosazovat od dvaceté minuty. Nejprve po přízemním centru Voříška minuli dva hráči míč, následně zachraňoval na poslední chvíli Pokorný, ale ve 25.minutě využil zmatku v hostující obraně opět Janů ke skórování a v téměr identické sutuaci byl stejně úspěšný o tři minuty později Šmucler. Dobříšští pak měli jednu z mala šancí, když Maryškův únik nestačil nikdo z hráčů dorazit. Domácí byli dále aktivnější. Drašnar střílel vedle branky a po rohovém kopu zachraňoval opět Pokorný. Na druhé straně mířil Dort z přímého volného kopu těsně vedle.

Druhou půli začali dobříšští lépe, ale v 52.minutě si Vasilko snadno poradil se třemi hostujícími hráči a zvýšil již na 4:0. Kamnáři pak zápas bezpečně kontrolovali. Navíc mohl ještě zvýšit Janů, ale jeho hlavička cíl v bráně nenašla. V 79.minutě byl v pokutovém území držen Grafnetr a Dort z pokutového kopu vsítil čestný úspěch hostů. Stal se tak zatím jediným střelcem Dobříše a obou gólů dosáhl z penalt. Trochu vzruchu pak udělala nepříjemná střela Lišky, kterou Solnař vyrazil na roh. Vysokou porážku hostů pak završil čtyři minuty před koncem Šmucler, který se důrazně zbavil Pokorného a svůj únik završil pátou brankou. Další příležitosti Suchého a Šmuclera již zústaly nevyužity.

Branky: 10. a 25. Janů, 28. a 86. Šmucler 52.Vasilko – 79.Dort (p.k.) Rozhodčí: Hůla. Diváků:100.

Sp.Příbram: Solnař – Dvořák, Janů, Suchý, Rychlík – Drašnar(68.Mráz), Vasilko(86.Slabihoudek), Hotový, Voříšek – Synek(76.Sláma), Šmucler.

Dobříš: Weber – Pilecký, Svárovský, Karas, Pokorný – Kozohorský, Dort(80.M.Řechka), Liška, Šrain(46.Grafnetr) – Maryška, Valsa.

V příštím kole zajíždějí kamnáři na půdu Ostré a dobříšské čeká SK Rakovník. Obě utkání se hrají v sobotu od 15.00 hodin.

Pičín – Dobříš B 3:1 (2:0)

Branky: 2. Vondra, 38. Benák, 85. P. Procházka – 59. R. Řechka. Rozhodčí: Stehlík. Diváci: 45. V poměrně vyrovnaném utkání jsme za stavu 2:1 neproměnili vyloženou šanci a navíc v 89. minutě ani pokutový kop.

Pičín: Bohuněk – J. Tesárek, J. Kuba, Hoshko, Borovička, Vondra (88. Troller), Lexa, Rozmajzl, Benák, P. Tesárek (83. Koffi), P. Procházka.
Dobříš B: Souček – Dušek (72. Máša), Karásek, Pilecký, Jechort, V. Procházka, Kozohorský, M. Řechka, David, R. Řechka (88. Liška), Tran (10. Slunečko).

Dobříš C – Počepice 1:0 (0:0) Naši byli po celý zápas lepším týmem. Přesto musel brankář Slanec řešit několik nebezpečných šancí soupeře. Branka: Šišma

Dorost starší:

Dobříš – Neratovice 1:5 (0:2)

Branka: Kočí.

Zvlášte v první půli jsme hráli vyrovnanou hru. Rozhodla zbytečná branka v závěru první půle.