Výsledky víkendu 17.5.-18.5.2014

Výsledky víkendu 17.5.-18.5.2014

18. května 2014

Dobříš – Sp.Příbram 0:0

Vytrvalý déšť ovlivnil negativně nejen počet diváků na derby, ale z větší části i úroveň zápasu. Nad útoky dominovali obrany, jimž vévodili Talůžek a Janů.

V prvním poločase se snažily oba týmy o kombinační hru, ta však většinou ztroskotávala na nepřesných finálních přihrávkách. Hosté v úvodu působili lepším dojmem. O ztečení dobříšské branky se pokusil z dálky Sláma, ale jeho pokus o přehození vysunutého Jechorta skončil vedle branky, střelou z blízka se neprosadil ani Tošovský. Postupně získávali více ze hry domácí, ale centr Procházky neusměrnil do sítě hlavou Talůžek, podobně jako přímý volný kop Maryšky Karas.

Ve druhé půli byli aktivnější dobříšští hráči. Procházkův centr nedorazil do branky Vostrý, s Karasavou střelou si poradil Zykán a centr Šraina namířil Karas vedle branky. Příbramským se naskytla příležitost po té co zahrál Jechort mimo „šestnáctku“ rukou, ovšem přímý volný kop Dražana zamířil mimo tyče a nebezpečný protiútok hostů řešil na poslední chvíli Ducho. Na druhé straně těsně vedle střílel Karas, Šraina vychytal hostující gólman a ani Maryška branku netrefil. Poslední možnost utkání měli Spartakovci Tošovským, ale jeho střela skončila nad břevnem.

Průměrné utkání s minimem šancí tak skončilo spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Mrázek. Diváků: 50.

Dobříš: Jechort – Pilecký, Talůžek, Ducho, Pokorný – Procházka, J.Liška, Šrain, Vostrý – Maryška, Karas(72.Synek).

Sp.Příbram: Zykán – Matějka(21.Dučák), Opička(59.Krejča), Janů, Lantora – Tošovský, Štochl. Suchý, Dražan – Sláma, Ivaník(84.Rybanský).

V příštím kole hrají dobříšští hráči v sobotu v 10.15 hodin v Libiši a Spartakovci přivítají ve stejný den o čtvrthodinu později Nymburk.

(rw)

Dobříš B – Rosovice 5:0 (1:0)
Branky: 60. a 77. Suchan, 25. T. Šebek, 51. Zbíral, 73. Maryška. Rozhodčí: Schořovský. Diváci: 90.

Dobříš B: R. Weber – P. Šebek, Dušek (57. Talůžek), Zbíral, Machač (54. Pilecký) – Fic, Suchan, M. řechka (60. Maryška), Šťastný – T. Šebek, Tran.
Rosovice: Švejnoha – Formánek, V. Peták, J. Peták, Pinsker – Štaffen, Máša, Rampa (46. Dostál), Gregorek – Soukup, Štofíra.

Prostřední Lhota – Dobříš C 3:2 (1:2).Branky  : Pekarík 2.

Neudrželi jsme dvoubrankové vedení.

Dorost: Loděnice – Dobříš 0:0.

Na těžkém terénu se kvalitní fotbal nedal hrát.

Žáci: Velvary – Dobříš 0:3 (0:0) Branky: Hrubý, Balík, Kukol.

Důležité body na těžkém terénu v boji o první místo.

Starší přípravky:

Semifinále. Dobříš A – 1.FK Příbram B 4:5. Branky: Pinc 3, Čoudek.

Naši si zahrají o třetí místo.

Dobříš B – Obecnice 4:6  Branky: Havelka, Říha, Škodný, Vinduška.

Budeme hrát o 13.místo.

Další novinky

Zobrazit všechny