Dětský den mladší přípravky U9

Dětský den mladší přípravky U9

05. června 2023

Ve čtvrtek 1. června 2023, na den dětí, jsme se v dalším kole soutěže OFS utkali v rámci tréninku se soupeřem z Tochovic.

Jak už bývá naším zvykem, trochu jsme nezachytili začátek utkání a soupeř nás začal přehrávat zejména svým aktivním pohybem a rychlostí. V rámci soutěže jsme se soupeřem poměrně dlouho (asi 10 minut) čekali na jakýkoliv gól, poté padlo několik míčů do naší sítě a i za soupeřem jsme dokázali rozvlnit. Další dvě části byly již vyrovnané. Soupeři se dařily individuální dovednosti a zrychlení po kličce a dostavali se do řady příležitostí, které ne vždy dokázali proměnit. Naopak našim trochu trvalo, než zařadili (alespoň) druhou rychlost a pak jsme se dokázali soupeři i vyrovnat. Fotbal nám zejména ukázal individuální schopnosti a nedostatky. Po součtu všech vstřelených branek jsme se dopracovali k výsledku MFK – Tochovice 8 : 11.

Sestava: Dominik Máša – Tomáš Kasprišin, Tomáš Krása, Tomáš Faktor, Michal Sabota, Jan Sprenger, Vojtěch Weber, František Melša, Jiří Kinský

V sobotu další část týmu odehrála odpoledne přípravný zápas s týmem Český Lev – Union Beroun. Tentokrát jsme se do soupeře pustili hned od začátku a první dvě části jsme jej přehrávali, dařili se nám nejen individuální akce, ale i povedené týmové kombinace ve velmi vysokém tempu. Druhé dvě části nám trochu došly síly a naopak soupeři se začal dařit přechod do útoku, se kterým jsme si úplně dobře neporadili a tak začali Berounští borci náš náskok postupně umazávat. Každopádně se hrál velmi pohledný přípravkový fotbal od obou týmů byla vidět férová hra a řada již naučených dovedností a vysoký standard pohybu po hřišti. Bylo zjevné, že hra všechny bavila a snažili se seč jim síly stačily.

Sestava: Vojtěch Weber – Adam Chocholouš, Alexandr Chocholouš, Ela Roupcová, Lukáš Mikel, Tomáš Kasprišin, Karel Huřík

Další novinky

Zobrazit všechny