Dobříš byl blíže vítězství

24. října 2021

Úroveň zápasu, zvláště v první části utkání, odpovídala postavení mužstev v dolní části tabulky. Přesto v první půli měli dobříšští hráči více ze hry.

Slaný – Dobříš 1 : 1 (0 : 1)

První střelu vyslal Puchmajer vedle branky. Po kombinaci s Procházkou střílel těsně nad bránu Masopust, o chvíli později mířil stejný hráč mimo branku. Pak se dostali do akcí i domácí. Se střelou Vašáka z přímého kopu si Weber poradil a nepřesně střílel Furmánek. Ve 37. minutě po chybách domácích unikl Procházka a přesnou střelou z osmnácti metrů vstřelil gól. Další chybu slánských hráčů nepotrestal Junek a V. Šrain mířil těsně vedle branky.

Ve druhé půli obě mužstva přidali, hrálo se bojovněji, ale úroveň utkání to nezlepšilo. Junek v dobré šanci nepřesně přihrál, Talůžkovu střelu tečoval protihráč na roh. Po rohovém kopu hlavičkoval Procházka do břevna a v 70. minutě, po jedné z malá šancí domácích, unikl po křídle Vimr a jeho přihrávku zakončil Nádeníček střelou do prázdné brány. Hosté mohli výsledek otočit, avšak Talůžek skluzem ukopl míč na roh. V závěru se oba týmy snažily o rozhodující branku. Nejblíže byl Procházka, který po akci Puchmajera těsně minul branku.

Dobříš: Weber – Kozohorský, Talůžek, Machač, Pokorný – Junek (71. J. Šrain), Masopust, Kilián, Puchmajer, V. Šrain (85. Janda) – Procházka.

Branky: 70. Nádeníček – 37. Procházka

Rozhodčí: Mrkáček

ŽK: Bíba – Puchmajer, J. Šrain, V. Šrain

Diváci: 100.

Statistiky: Střely: 7 : 11, z toho na branku: 2 : 5. Rohové kopy: 3 : 6. Ofsajdy: 1 : 3. Fauly: 12 : 22.

Milín – Dobříš B 5 : 1 (2 : 0)

Dobříš: Malý – P. Škodný, Zbíral, Patetl, Tran – Havlík (71. Šika), Boudník, Píša, R. Škodný – Čihák (85. Diviš), Burda (78. Homolka). Branky: 26, 45 a 70. Obdržal, 59. Kunc, 68. vlastní – 61. R. Škodný

Rozhodčí: Zuskin