Dobříš – Milevsko 3:1 (1:1)

Dobříš – Milevsko 3:1 (1:1)

16. února 2014

Další divizní soupeř čekal domácí v přípravě na sezonu. V prvním poločase měli sice hosté více ze hry, ale  na šance to bylo vyrovnané. Šrainova střela vedle a další jeho možnost zůstaly něvyužité. To milevští byli úspěšnější kdy ž v 29.minutě umístil Kuchař pohotově centr do Weberovi branky.  O chvíli později pak přímý volný kop hostů zazvonil o tyč. Vyrovnání přišlo pět minut před přestávkou. Maryška využil špatně postaveného gólmana a z dvaceti metrů poslal oblouček do jeho sítě a po té dalekonosná střela Procházky prošla brankáři pod tělem a odrazila se od tyče.

Ve druhé půli působili dobříšští lepším dojmem.  V 68.minutě napřáhl Foltýn z dvaceti metrů a jeho točená střela přistála po druhé v hostující brance. Následně Procházka ještě svou možnost nevyužil, ale v 72.minutě centr Šraina poslal hlavou do branky Talůžek.

Branky: Maryška,  Foltýn, Talůžek – Kuchař. Rozhodčí: Máša.

Dobříš: Weber(46.Jechort) – Svárovský, Procházka, Ducho (65.Fic), Machač(46.M.Liška) – T.Šebek(46.Talůžek), J.Liška, Šrain, Vostrý(46.Foltýn) – Maryška(65.David), Karas(46.Synek).

(rw)

Další novinky

Zobrazit všechny