Víkend 6.-7.2.

Víkend 6.-7.2.

31. ledna 2016

Dobříš – Libiš 1:4 (1:0)

Ani ve čtvrtém přípravném utkání jsme výsledkově neuspěli. V první vyrovnané půli jsme se ujali vedení brankou Procházky. Hned v úvodu druhé části utkání vyrovnal Hrdý a hosté mohli přidat druhý gól, ale míč zastavilo břevno. I naši hráči mohli jít opět do vedení, ale Gregor netrefil branku a po akci Valsy nastřelil Mann jen tyč. Úspěšnější byl náš divizní soupeř. Nejprve Šobr pohotovou střelou vsítil druhou branku a v závěru pak Čadek a Hrdý zajistili hostům vítězství. Snížit mohl ještě Valsa, ale nastřelil jen soupeřova hráče.

Dobříš: R.Weber – Karásek, Rychlík, Liška – Gregor – Procházka, Puchmajer, Šrain, Kozohorský – Junek, Valsa. Střídali: V.Weber, Mann.

Rozhodčí: Máša.

Dorost: Dobříš – Sedlčany 3:1 (1:0)

Naši hráči předvedli zvláště v prvním poločase dobrý výkon. Ve druhé půli jsme se soustředili na brejky. První gól vstřelil  střelou z 18. metrů Rada. V úvodu druhé půle sice hosté vyrovnali, ale další branky přidal Čihák. Nejprve zužitkoval průnik Čálka a pak hlavou poslal do branky centr Puchmajera z rohového kopu.

Rozhodčí: Liška.

Úspěch starších žáků.

Naši hráčí zvítězili v dobře obsazeném halovém turnaji na Příbrami. Pod vedením trenéra Pavla Foltýna nastoupili tito hráči: Hrbek, Holman, Kuchař, Kilián, Kvapil, Rehák, Matějka, Drnec, Bartoš, Škodný.

Dobříš – Podlesí 1:3 (1:1)

I ve třetím přátelském utkání naši hráči prohráli. Nastoupili jsme po příjezdu ze soustředění a hosté, hrající I.A třídu, byli v úvodu utkání nebezpečnější a zaslouženě se ujali vedení v 18.minutě brankou Macka, který zakončil hezkou kombinační akcí. Domácí po té přidali a v 34.minutě Procházka hlavou vyrovnal.

Začátek druhé půle zastihl dobříšské hráče v nedbalkách a hosté nejprve nastřelili tyč a v 48.minutě Soucha z přímého volného kopu a o dvě minuty později Vacík, za přispění dobříšského obránce, zajistili Podlesí vedení. I když domácí získali v závěru výraznou převahu, skórovat se jim již nepodařilo.

Dobříš: Weber(46.Souček) – Kozohorský, Rychlík, Gregor, Liška(46.Mann) – Procházka, M.Puchmajer, Šrain, O.Puchmajer(70.Junek) – Maryška, Junek(46.Valsa).

Rozhodčí: Máša

Další novinky

Zobrazit všechny