Dobříšská přípravka předvedla nejlepší herní výkon sezóny

13. října 2020

V mírně slunečném dni se střetli naši hráči s příbramským Spartakem a zápas přinesl nejedno milé překvapení. Naše mužstvo se neustále zlepšuje a v tomto utkání předvedlo možná nejlepší výkon v probíhající sezóně.

Spartak Příbram C – MFK Dobříš B 14 : 7

V neděli 4. 10. se naše přípravka postavila na hřišti příbramského Spartaku k dalšímu vzájemnému měření sil. V utkání hraném na 3×20 minut byl průběh hry jako na houpačce.

Začátek zápasu patřil příbramským, kdy soupeř výsledkově odskočil a brankový rozdíl se mu podařilo udržet až do první přestávky. Po přestávce však dobříšští celkově zlepšili hru a získali mírnou převahu nad soupeřem. Zlepšená hra se podepsala i na výsledkové tabuli, kdy se naši v průběhu 2. dvacetiminutovky dostali na dostřel jediné branky. Bohužel se tento stav nepodařilo udržet do druhé přestávky a závěr této části opět patřil příbramským, kterým se podařilo opětovně odskočit. Ve třetí části, i přes udržený zlepšený herní projev, se dobříšským hráčům nepodařilo zvrátit výsledek.

I přes nepříznivý výsledek je vidět několik pozitivních věcí. Naši hráči předvedli velmi bojovný výkon, kdy se ani jeden z hráčů nebojí udělat kličku i proti fyzicky zdatnějšímu soupeři.

Sestava: Jakub Baláš, Tomáš Lakomý, Šimon Mochán, Jakub Moravec, Matyáš Petřík, Roman Štajmar, Jan Švehla, Rudolf Zbíral, Julie Zbíral

Branky: Šimon Mochán 3, Jan Švehla 2, Tomáš Lakomý, Jakub Moravec