Dobříšský Korbel 2015

Dobříšský Korbel 2015

25. října 2015

V sobotu 17. října stará garda MFK Dobříš ve spolupráci s okrašlovacím spolkem Dobříš a zakladatelem turnaje Mirou Procházkou, uspořádala již 15. ročník posvícenského turnaje starých gard v malé kopané ,,Dobříšský korbel 2015,,. Záštitu nad turnajem převzal starosta města Dobříše Mgr. Stanislav Vacek, který se několika ročníků sám jako aktivní hráč zúčastnil, Na začátku turnaje připoměl, že fotbalové zápasy byly vždy součástí oslav Havelského posvícení na Dobříši a přivítal všechny hráče a návštěvníky turnaje. 
Turnaj se opět odehrál na dvou hřištích UMT připravených organizátory na stadiónu v Lipkách. Vítězem turnaje se stala stará garda MFK Dobříš, která ve finálovém utkání porazila Tatran Sedlčany 4:2 a  společně s putovním ,,Dobříšským korbelem,,  jako hlavní cenu održela od zakladatele turnaje Míry Procházky pečenou domácí posvícenskou husu!!!!!
 Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Ivoš Kořínek ( SK Jince ), nejlepším střelcem turnaje se stal s pěti brankami Michal Řechka ( MFK Dobříš ) a cenu pro nejstaršího hráče obdržel Bořek Štefan ročník narození 1959 Tatran Sedlčany. 
 Organizátoři turnaje  děkují všem sponzorům za podporu, hráčům za předvedené výkony a přiznivcům fotbalu, kteří v hojném počtu na turnaj v Lipkách zavítali  a  pomohli vytvořit příjemnou atmosféru celého turnaje. 

Konečné pořadí: 1. MFK Dobříš, 2. Tatran Sedlčany, 3. SK Jince, 4. Worlovna Dobříš, 5. Sparta Luhy, 6. Vltavan Borotice

Další novinky

Zobrazit všechny