MFK Dobříš – TJ Sokol Libiš 0 : 3 (0 : 1)

Branky: 24. Přibyl, 73. Bessonov, 90. Menčl
Sestava: Vašák – Procházka, Talůžek, Machač, Boudník, Píša, Šrain J., Šrain V., Junek, Janda, Puchmajer
Střídali: Liška J., Suchan J. ml.
ŽK: 1 : 2

Trenér Jiří Rychlík: Je to výsledková bída, celou sezónu nás provází to, že mi hrajeme vždy jen jeden poločas. Zase jsme se nedostali v prvním do hry, protože jsme kazili jednoduché přihrávky v přechodové fázi. Nedokážeme se dostat do velkého vápna soupeře a dostat ho pod tlak sebrat mu síly a skórovat. Naopak nás to stojí spoustu sil dostat se zase k založení nové kombinace navíc se soupeř dostal do vedení.

Když už se ve druhém poločase herně chytneme tak trefíme dvakrát břevno a místo vyrovnání ale zase uděláme chybu, ze které nás Libiš potrestala a zvýšila lacině své vedení na 0 : 2 a to nás zase srazilo a místo, abychom zápas alespoň zremizovali už se nezvedneme a na konci dostaneme branku na 0 : 3, která už nic neřeší.

Zbývají do konce sezóny čtyři kola jedeme do Velimi a Tochovic, potom máme doma Sedlčany a končíme v Kutné Hoře. Hrajeme o udržení soutěže a pokud chceme bodovat musíme na hřišti nechat všechno, vyvarovat se herních chyb a prosadit se v koncovce jiná cesta k záchraně není.