Dorostenci na

Dorostenci na "horké půdě"

01. října 2019

O víkendu hráli naši dorostenci na “horké půdě” dosavadního lídra tabulky krajského přeboru. Švermov hned na začátku utkání ukázal svoji sílu a z prvního útoku se ujal vedení. Hosty tento úvod probudil a do vyrovnávacího gólu Kollera v 18. minutě byli domácím zdatným soupeřem.

Baník Švermov – MFK Dobříš  3 : 4 (1 : 1)

Do poločasu si domácí vytvořili herní převahu, ale všechny jejich pokusy zlikvidoval výborně chytající Havlát. Po změně stran vyškolili dobříšští domácí tým z efektivity v zakončení. Na vedoucí branku Kollera ještě domácí stačili zareagovat a vyrovnat na 2 : 2, ale vedení  Dobříše 4 : 2 po gólech Kollera a Záhory již nedotáhli. V nastaveném čase pouze zkorigovali výsledek na 4:3. Dobříš si odvezla všechny body a díky velmi kvalitní týmové práci získala cenný skalp Švermova.

Sestava: Havlát – Škodný, Homolka, Matějka, Váhala – Boudník, Rehák, Velebil – Koller, Štěpán, Šika

Střídali: Holubec, Čihák, Záhora, Malý

Góly: Koller 3, Záhora