SK Slaný U19 – MFK Dobříš U19 0 : 3 (0 : 1)

Branky: Kocián 2, Fiala

Sestava: Vaněk – Netrefa, Micka, Haspekl, Stibor, Koten, Kvapil, Ojiakor, Kocián, Obermajer,  Suchan

Střídání: Petrlík, Mareš, Fiala, Diviš

ŽK: Netrefa, Stibor, Koten, Kocián, Suchan

První jarní mistrovský zápas jsme zvládli a ze Slaného jsme odvezli 3 body. Hrálo se na těžkém terénu, což vyhovovalo spíše domácím, kteří po většinu zápasu nakopávali balony, než našemu hernímu stylu, kombinační hře po zemi. Do vedení jsme šli po hezké kombinaci Ojiakor-Suchan, kdy druhý jmenovaný zatáhl balon do vápna, kde našel Kociana a bylo 0 : 1. Vyrovnaný a bojovný zápas pokračoval i v 2 poločase. Druhý gól vsítil opět Kocián a to když domácímu gólmanovy vypadl balon, který Koten pohotově přistrčil na Kociana 0 : 2. Výhru nakonec pečetil Fiala, když po brejku trefil zařízení potřetí 0 : 3. Kluci předvedli bojovný a disciplinovaný výkon.

SK Slaný U17 – MFK Dobříš U17 3 : 4 (3 : 1)

Branky: Kocián, Hevessy, Rampa 2

Sestava: Kleibl – Miškovský, Rampa, Klikorka, Hevessy, Sochor, Ulrych, Karas, Fiala, Matějka K., Hrazdíra

Střídání: Matějka M., Toufar, Havelka, Kocián

Až překvapivě jsme vstoupili do zápasu velmi dobře a v 10. minutě po rohu dali úvodní gól. Bohužel vzápětí po individuální chybě v obraně inkasovali branku na 1 : 1. Tento gól nás úplně rozhodil z koncentrace a do poločasu nás soupeř přehrával a zaslouženě ještě přidal dvě branky. Do druhé půle jsme udělali nějaké změny v sestavě, které se nám stoprocentně provedli a zápas otočili v náš prospěch.