MFK Dobříš – Mnichovohradišťský SK 4 : 0 (2 : 0)

Branky: 6. J. Šrain, 41. a 77. V. Šrain, 64. Junek

ŽK: V. Šrain, Talůžek, J. Šrain, Vašák – Novák
Rozhodčí: Garaja
Diváků: 100

Trenér Jiří Rychlík: Podařilo se nám potvrdit body zvenku, které jsme přivezli z Průhonic. Odpoutali jsme se konečně ode dna tabulky a přiblížili se k hořejšku. Když se vyhraje venku a potom se to nepotvrdí doma, tak jsou body polovičaté nebo žádné. Dnešní soupeř nebyl vůbec špatný, do zápasu jsme sice vstoupili dobře, rychle jsme vedli, ale pak začal soupeř dobře kombinovat a asi třicet minut byl aktivnější a měl dvě velké šance. Jednou jsme to vykopávali z brány, pak tam měl dvě střely mimo, ale přežili jsme to a dali jsme na 2:0. Ve druhém poločase už se utkání odehrávalo v naší režii, neměl jsem tam úplně strach o výsledek jako v jiných zápasech. Hosté tam měli ještě jednu šanci, ale pak už jsme hráli mi a zápas byl pod naší kontrolou. Dali jsme další dva góly a potvrdili si, že funguje hra, kterou jsme se na začátku jara vydali. Teď jedeme k lídrovi soutěže do Milína, máme poznatky s podzimního domácího utkání, zkusíme na něj vymyslet taktiku, aby nám to vyhovovalo a pro něj to bylo nepříjemné. Bylo by dobré se udržet na bodové vlně i v Milíně