Dva turnaje přípravek

Dva turnaje přípravek

11. září 2022

Na konci srpna vybojovala starší přípravka 2. místo v turnaji se Spartakem Příbram, na začátku září pak rozřazovacího turnaje.

Turnaj v rámci oslav na Spartaku Příbram

Naše kategorie starší přípravky ročníku 2012 se v posledním srpnovém víkendu zúčastnila turnaje, který pořádal Spartak Příbram. Díky zajímavým individuálním výkonům, ale také kolektivnímu pojetí, jsme se dostali do finále, kde jsme hrdě padli s 1. FK Příbram. Tím jsme obsadili hezké druhé místo z osmi účastníků. Děkujem klukům hezké výkony a rodičům za podporu.

Rozřazovací turnaj starších přípravek ve Staré Huti.

10. září proběhl ve Staré Huti rozřazovací turnaj starších přípravek v rámci následujících soutěží OFS Příbram. MFK Dobříš měl dvojité zastoupení, a to starší přípravku U11 (ročník 2012) a starší přípravku U10 (ročník 2013). Turnaj ovládla 1. FK Příbram, které na paty šlapala naše přípravka U11, která nakonec skončila na druhém místě. Mladší kolegové z U 10 skončili pátí. Na základě umístění na tomto turnaji (celkem v rámci okresu došlo ke třem turnajům starší přípravky) dojde k rozdělení týmů do dvou skupin, ve kterých v průběhu podzimu mezi sebou budou dané týmy soutěžit. Všem klukům a holkám přejeme, ať je fotbal v našem dresu i nadále baví a jsou u nás spokojení.

Další novinky

Zobrazit všechny