Dvojzápas v Příbrami - mladší přípravka U8

13. prosince 2021

V sobotu 11. prosince 2021 jsme byli pozváni na dvojzápas do Sportovní haly v Příbrami. Našimi soupeři byly týmy SK Tochovice a SK Spartak Příbram. Oba zápasy jsme odehráli 2× 25 minut s přibližně 10-15 minutovou přestávkou.

Oba zápasy byly vyrovnané jen nám na konci trochu došly síly, ale to byla asi jediná vada na kráse. Naši hráči předváděli vše co se učí na trénincích, nejen odvahu při obcházení soupeře, přestože ne vždy se klička povedla, ale také velkou bojovnost, důraz, rychlost s míčem i bez míče a střelbu. Jako nadstavbu předvedli i několik hezkých kombinací, poměrně kvalitní rozehrávku od vlastní branky a pohyb bez míče tak, aby snáze mohli od spoluhráče dostat přihrávku. Velmi mile trenéry překvapili napadáním rozehrávky soupeře a úspěšným odebíráním míčů. Zároveň se snažili držet “základní” postavení ve čtverci jak při útočení, tak při bránění.
Celou dnešní sestavu musíme velmi pochválit, protože dokázali trénink přenést do zápasu, což přineslo ovoce v podobě vyrovnaných utkání a boj o “výsledek” do poslední vteřiny.
Sestava: Matěj Lopata, Alexandr Chocholouš, Adam Chocholouš, Lukáš Mikel, Ela Roupcová, František Čermák, Michal Sabota, Eliáš Motyka, Sebastian Lastres
Trenéři: Radim Weber, Matěj Lopata st.