Finále OP

Finále OP

26. května 2016

Jen nepatrný počet diváků sledovalo první finále okresního přeboru. Domácí si mohli prakticky zajistit pohár, když již po půlhodině vedli o pět branek. Po tomto brankostroji však dobříšští polevili a soupeři se podařilo snížit. Přijatelná porážka dublovického mužstva, dává v odvetě ještě různé možnosti.

Dobříš B – Dublovice 5 : 2 (5 : 1)

Hned v úvodu spálil velkou šanci Junek, avšak ve 3. minutě se stejný hráč po centru Šraina prosadil. Za dvě minuty zahrával Šrain volný přímý kop a Talůžek hlavou zvýši. V 8. minutě se prosadil obránce Horáček a hosté byli na odpis. Domácí pak spalovali jednu šanci za druhou a dublovičtí hrozili jen rychlými ataky Lomoze.  Pak přišly další dva slepené góly. Nejprve se prosadil Mann ve 27.minutě a za dvě minuty zakončil hezkou kombinační akci několika hráčů Gregor. Domácí po té polevili a když ve 34.minutě snížil trochu se štěstím Lomoz, převzali dublovičtí iniciativu a několikrát zahrozili.

Ve druhé půli se hrál již vyrovnaný duel a oba týmy zahodily několik možností ke změně skóre. To se podařilo jen hostům v 57.minutě Mart. Vondrákem, který proměnil pokutový kop. V závěru domácí přidali, ale gólové radosti se již nedočkali. Dobříšští mohli litovat promrhaného výrazného náskoku a nakonec byli rádi, že v v nastaveném čase Souček chytil nebezpečnou střelu Rozvorala.

Odveta za 14 dní může být ještě zajímavá.

Branky: 3. Junek, 5. Talůžek, 8. Horáček, 27. Mann, 29. Gregor – 34. Lomoz, 57. Vondrák

ŽK: Talůžek – Tesárek

Diváků: 60

Rozhodčí: Ing. Schořovský

Dobříš B: Souček – Kozohorský (46. M. Liška), Karásek, Talůžek, Horáček – Suchan (23. J. Máša), Gregor, Š. Kuchař (65. Řechka), Šrain – Junek, Mann

Dublovice: Ješuta – Burian, Čejda, Bém, Vystyd (53. Rozvoral) –  Ballon, Mart. Vondrák, Mich. Vondrák, Tesárek  – Jelínek,  Lomoz

(rw)

Další novinky

Zobrazit všechny