V sobotu 11.6. se na hlavním stadionu 1. FK Příbram uskutečnilo velké finále pro všechny přípravkové kategorie působící v okresu Příbram.

Od ranních hodin se tak na hřišti proháněli mladší kategorie, kde měl MFK Dobříš také dvojnásobné zastoupení v kategoriích U9 a U8. Každý tým odehrál vždy jeden zápas, který mu zbýval sehrát v rámci okresního přeboru přípravek. Po těchto soubojích bylo na řadě vyhlášení celkových umístění a předání pohárů a cen.

Odpoledne stejný program pokračoval pro starší kategorie, kde za nás startovaly ročníky 2012 a 2011, tedy U10 a U11. Kategorie U11 v nervydrásajícím zápase nakonec podlehla o jednu branku Spartaku Příbram a tím přišla o celkové vítězství v soutěži, ze kterého se nakonec radovala 1. FK Příbram ročník 2012. Kategorie U10 pro změnu zvítězila nad Bohutínem a obsadila konečné 5. místo.

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za celý ročník. Přesto, že výsledky pro tyto kategorie nejsou to nejdůležitější, ačkoli v rámci motivace a vůle mají svou velkou váhu, odvedli kluci a holky výborné výkony. Druhé a páté místo v okresním přeboru starších přípravek z dvaceti účastníků je výborný počin.

Všem tedy ještě jednou patří velký dík a těšíme se na příští sezónu.

Další novinky

Zobrazit všechny