MFK Dobříš U19 – SK Kosmonosy U19 0 3 (0 : 1)

Sestava: Vaněk – Osiakor, Micka, Obermajer, Mareš, Stibor, Salinger, Suchan, Karas, Prusík, Koten
Střídání:
Diviš, Kocián, Klikorka, Fala, Hevessy, Lohr

V celku kvalitním zápase, jsme si nedokázali poradit s dynamickou a rychlou hrou soupeře.
Po prvním poločase, kdy nás soupeř přehrával, se dostal do vedení 0 : 2.
Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe naladěni. Dobře jsme kombinovali a zlepšili přechody do útoku. Vytvořili jsme si několik šancí, nastřelili tyčku, ale bohužel gól jsme nevstřelili. Pak z ojedinělého útoku na konci zápasu, kdy jsme otevřeli hru, soupeř zvýšil na 0 : 3.

MFK Dobříš U17 – SK Kosmonosy U17 0 : 3 (0 : 2)

ŽK: Rampa

Sestava: Lohr, Miškovský, Havelka, Rampa, Klikorka, Kvapil, Hevessy, Fiala, Netrefa, Schneider, Tenkrát
Střídání:
Micka, Osiakor, Matějka, Doležal, Klaibl, Karas, Ulrych

Před zápasem jsme řešili hodně nepříjemnou situaci, když se omluvili 3. hráči ze základní sestavy. Začátek zápasu jsme trošku zaspali a od 5. minuty prohrávali. Tento gól nás probudil a začali jsme hrát velmi dobrou kombinační hru a dostávat se do šanci. Bohužel ve 35.min přišla chyba v obraně a my znovu inkasovali. Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý, začali jsem soupeře přehrávat a dostávat se do velmi dobrých šanci, které jsme opět neproměňovali a tak v 90. min přišel trest od soupeře který stanovil skóre na nepříjemných 0 : 3.