Keeperbatle

Keeperbatle

20. listopadu 2023

V pátek jsme se okolo oběda sešli s brankáři MFK Dobříš, abychom se rozloučili s podzimní tréninkovou sezónou. Z celkem 25 brankářů se nás sešlo 16. Od nejmenšího potěru až po brankáře “důchodového” věku :-). Co jsme si na závěr připravili?

Turnaj dvojic v tzv. brankářské bitvě. Rozdělili jsme se na 4 dvojice pro velkou branku a 4 dvojice pro malou branku. Každá skupina si zahrála systémem 2x každý s každým (tedy každý 6 zápasů) po 10 minutách. Branky byly od sebe tak, že jsme simulovali střelbu z 20 m (resp. 14 m) – hráči v týmu se pravidelně střídají ve střelbě a cílem bylo překonat dvojici ve druhé brance. Následně jsme spočítali body, skóre a zjistili pořadí v jednotlivých kategoriích.

Během hodiny a půl jsme byli svědkem nepřeberného množství krásných střel, zákroků a (občas) i odkopů směrem k vodní nádrži Chotobuš. Zápasy byly vyhecované, férové a napínavé většinou až do poslední minuty a nikdo nechtěl prohrát. Jak to dopadlo? Všichni byli zpocení a příjemně unavení dobrou a kvalitní brankařinou, všichni předvedli to co se za ten půlrok na brankářských trénincích naučili a i když padli i laciné branky, tak kvalita převládala. Teď už brankáři uléhají k zimnímu spánku jako medvědi a probouzet se budeme zase příští rok, s odchodem zimního počasí.

Sestava v malých brankách: Tomáš Vostrý, Ondřej Šíd, Matyáš Klimt, Karel Huřík, Dominik Máša, Vojtěch Weber, Jaroslav Koza,  Adam Sochor (Josef Vokurka)

Sestava ve velkých brankách: Antonín Vokurka, Martin Kubín, Samuel Michalica, Lukáš Janota, Vojtěch Fait, Matyáš Lohr, Jakub Vaněk, Radim Weber

Chyběli: Michal Doubek, Marek Černý, Vojtěch Gatnar, Samuel Galandák, Lukáš Malý, Lukáš Vašák, Matouš Pecka, Matouš Nevosad, Jaroslav Krátký

Myslím, že nedostatek golmanů není Dobříšský problém 🙂 

Děkuji všem rodičům, zapojili se do příprav hřišť, fotodokumentace, rozhodování, stopování času, pískání, sběru  míčů a zapisování výsledků.

Velká fotogalerie z akce brankářů je k náhledu zde.

Další novinky

Zobrazit všechny