KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19

15. listopadu 2023

FK Brandýs – Boleslav – MFK Dobříš  3 : 1 (2 : 1)

První poločas byl vyrovnaný. Měli jsme spoustu pěkných ofenzivních akcí, ale ke gólů to nevedlo až na krásnou střelu Obermajera z 20m. Na druhé straně v bránění jsme udělali školácké chyby a ty soupeř potrestal dvěma brankami. V druhém poločase jsme úplně odpadli a nezmohli se na žádný tlak. Naopak soupeř mohl výsledek ještě více navýšit.

Branka: Obermajer

Sestava: Vaněk – Škodný, Hevessy, Koten, Ojiakor, Salinger, Stibor, Karas, Obermajer, Suchan, Haspekl

Střídání: Prusík, Kvapil, Netrefa, Fiala, Diviš P., Lohr

ŽK: Haspekl, Koten, Obermajer, Prusík

MFK Dobříš – Spartak Příbram 2 : 1 (2 : 1)

Tento zápas byl pro nás důležitý vyhrát, abychom přezimovali v klidnější části tabulky. Začali jsme výborně na balonu a hned si vytvořili tlak, když nejprve v 7. min Suchan po samostatné akci zavěsil na 1 : 0 a o pár minut později Prusík pěknou hlavičkou zvýšil na 2:0. Zdálo se, že budeme mít zápas pevně v rukách. V 27. min však přisel nedůraz v našem vápně, kdy obrana hodně zaváhala a tak Spartakovci uklidili míč skoro do prázdné branky. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě pár příležitosti z centrovaných balónů do vápna, ale bez efektu. Druhý poločas se už střelecky ani jedna strana neprosadila a cenné vítězství zůstalo doma.

Branky: Suchan, Prusík

Sestava: Vaněk – Škodný, Osiakor, Obermajer, Haspekl, Hevessy, Salinger, Suchan, Karas, Prusík, Netrefa

Střídali: Diviš, Kvapil, Toufar, Fiala, Stibor, Lohr