MFK Dobříš – FK PŠOVKA MĚLNÍK 5 : 3 (4 : 1)

Branky: Prusík 2, Stibor, Fiala, Koten

Sestava: Vaněk – Osiakor, Micka, Obermajer, Mareš, Stibor, Salinger, Prusík, Koten, Kocián , Divišek

Střídali: Fiala, Kvapil

Zápas s Mělníkem byla taková tříbodová povinnost, kterou jsme splnili. Po našem úvodním tlaku přišla ale studená sprcha. Ve 20. minutě se nejprve zranil Obermajer, který musel střídat a hned po té z ojedinelé akce soupeře to bylo 0 : 1. Naštěstí se hned o 2. minuty později dostal za vápnem k balónu Koten, dal si ho na prsa a z voleje poslal do šibenice 1 : 1.

Ve 26. min si Fiala naběhl na roh malého vápna 2 : 1. Ve 37.min uklidil Prusík na 3 : 1 a gólovou dvacetiminutovku uzavřel Stibor 4 : 1. Ve druhém poločase jsme už tak produktivní nebyli a soupeř výsledek korigoval. Za zmínku stojí asi nejhezčí akce zápasu, kdy kluci vykombinovali celou. Mělnickou obranu a na krásný centr si naskočil Prusík a hlavu nechytatelně zavěsil.

FK Bohemia Poděbrady – MFK Dobříš   3 : 1 (0 : 1)

Branka: Prusík

Sestava: Vaněk, Osiakor, Micka, Mareš, Stibor, Salinger, Prusík, Koten, Kocián, Diviš, Fiala

Střídali: Kvapil, Hevessy, Netrefa

Do Poděbrad jsme přijeli bez zraněného Obermajera, nemocného Suchana, kteří se přidali k marodícím Petrlíkovi, Hrazdírovi, Haspeklovi, Krejzovi , Matějkovi, Karasovi a Klikorkovi. I přes to jsme odehráli výborný první poločas plný bojovnosti, nasazení i pěkných akcí a šli zaslouženě do kabin po gólu Prusíka s vedením 0 : 1. Bohužel 2. půle byla úplný opak a navíc na listinu zraněných přibyl Osiakor, který s nateklým kotníkem odstoupil.