Krajský přebor dorostu U19: MFK Dobříš – SK Slaný 3 : 0 (2 : 0)

Branky: Petrlík, Prusík, Mareš
Sestava: Vaněk, Osiakor, Micka, Obermajer, Mareš, Petrlík, Stibor, Salinger, Suchan, Karas, Prusík
Střídání: Koten, Diviš, Kocián, Klikorka
ŽK: Petrlík, Diviš

Od začátku zápasu měli naši kluci převahu, drželi balon na svých kopačkách a postupně si vytvářeli šance. Ve 20´ svůj ztracený balon vybojoval zpět Petrlík, uvolnil se ve vápně a bylo to 1 : 0.
O tři minuty později našel Mareš krásným pasem za obranu Prusíka, ten si položil gólmana a uklidil do prázdné branky na 2:0. O pár minut později do vápna prošel Salinger a byl faulován. Bohužel Obermajerovi penaltovou střelu gólman vystihl.
Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným nasazením a hned v 53´min utekl po levé straně Mareš a křižnou střelou propálil gólmana hostů na 3:0.Zbytek zápasu už se dohrál bez branek a bez větších šancí.

Krajský přebor dorostu U17: MFK Dobříš – SK Slaný 4 : 2 (2 : 1)

Branky: Kocián 2, Hevessy, Fiala
Sestava:
Klaibl, Miškovský, Havelka, Rampa, Hlaváček, Klikorka, Kvapil, Hevessy, Fiala, Karas, Kocián
Střídání:
Tenkrát, Ulrych, Doležal

ŽK: Hlaváček, Rampa

V první poločase jsme předvedli velmi kvalitní výkon. Druhá půlka byla spíše o vůli, ale kluci to odmakali a zaslouženě vyhráli.

Krajský přebor žáci U15: MFK Dobříš – Sokol Hostouň 10 : 0 (6 : 0)

Branky: Schneider 3, Šantora 3, Kramata, Dort, Matějka, Dvořák

Sestava: Fait- Bojko, Bumba, Sirotek, Dekastello, Dvořák, Matějka, Kramata, Šantora, Dort, Schneider

Střídání: Bojko, Vořechovský

Zápas jsme začali opět trošku nerovózně, nedařila se nám úplně dobře kombinace, neřešili jsme situace ideálně. Přesto jsme v 5´minutě vstřelili branku. Za stavu 1:0 soupeř nastřelil tyč a hra byla vyrovnaná. Od 25. do 40. minuty jsme i po chybách soupeře vstřelili 5 branek a bylo prakticky po zápase. Za takového stavu bychom měli více držet míč, ve vhodný okamžik zahrát správně situace, zejména načasovat náběhy a hrát kolmé přihrávky.

Krajský přebor žáci U13: MFK Dobříš – Sokol Hostouň 1 : 1 (0 : 1)

Branka: Pešata

Sestava: Kubín, Vokurka A., Černý, Dvořák, Durdil, Záruba, Hubáček, Barda, Pešata, Moravec, Žádník, Julie Zbíral, Vokurka J., Boroň

Střídání: opakované

Po úspěšném vstupu do soutěže mladších žáků, jsme všichni byli zvědaví na první domácí utkání. Soupeř z Hostouně byl o rok až o dva starší a měl tak před utkáním jasnou fyzickou převahu. Naši hráči, ale k zápasu přistoupili perfektně a svým pohybem a řešením herních dovedností v rychlosti dělali soupeři problémy. Se štěstím a díky výbornému A. Vokurkovi v brance, jsme přestáli několik šancí soupeře a postupně začali tahat za delší kus provazu. V době, kdy se utkání přehouplo do své druhé části, už jsme hru ovládli a sami měli několik šancí. Jednu jsme proměnili a bereme tak bod za remízu 1:1. Kluci a jedna slečna  si znovu potvrdili, že hrát se dá s každým soupeřem a není důvod ustupovat od vědomé rozehrávky, obcházení soupeře nebo sebevědomí pro přijmutí míče. Velká pochvala.