Krajský přebor mužů

Krajský přebor mužů

01. září 2023

SK Sokoleč – MFK Dobříš 5 : 1 (3 : 0)
Branky: 24., 26. a 45. Provazník, 58. Chursinov, 73. Herzán – 74. Talůžek
ŽK: 73. Nekvinda – 48. a 52. Boudník
ČK: 52. Boudník

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Výsledek všichni vidí. Sokoleč má zkušený manšaft, my bychom museli mít formu, kterou teď úplně nemáme, abychom tam byli konkurenceschopní. Výsledek úplně odpovídá dění na hřišti. My musíme přidat v hodně ohledech. Akorát mě mrzí vyloučení Lukáše Boudníka. Je to taková nezkušenost mladého hráče. Má žlutou, pak něco zachraňuje. Udělal to z nerozvážnosti. Nezlobím se na něj, ale mrzí mě to, protože nám vypadne určitě na jedno utkání. Musíme to s Poříčím nad Sázavou doma zvládnout, abychom měli body. V Sokolči jsme neměli nárok.

1. B třída mužů: FC Jílové – MFK Dobříš B 2 : 2 (2 : 1)

Branky: Hevessy, Šrain V.

Sestava: Nevosad – Kozohorský, Šebek, Obermajer, Škodný R. (70. Petrlík D.) – Diviš, Píša, Hevessy, Šrain V. – Chýla, Čihák

K prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do Jílového u Prahy. Soupeři jsme měli z minulé sezóny co vracet, protože jsme s ním dvakrát prohráli a nevstřelili ani gól. Před zápasem bychom bod brali. Po něm zavládlo lehké zklamání, protože jsme byli herně jednoznačně lepší než domácí, ale bohužel jsme jim góly darovali a naopak spoustu naši nadějných situací nedohráli do vstřelené branky. Nakonec převládá spokojenost z předvedené hry i nasazení, které doufáme přeneseme do dalších zápasů.

Při prvním gólu si Dan Hevessy všiml vyběhnutého brankáře a nádherně ho z cca 35 metrů přeloboval. Při druhém se individuální akcí prosadil Venda Šrain, když samostatně prošel do vápna a poté zakončil dloubáčkem přes vyběhnutého brankáře.

Další novinky

Zobrazit všechny