Krajský přebor mužů

13. října 2023

AFK Tuchlovice – MFK Dobříš 3 : 0 (2 : 0)

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Zase jsme prohrávali hned na začátku po hrubé chybě, což nás pronásleduje celý podzim. V tuhle chvíli jsme manšaft hrající o sestup z krajského přeboru. Po deseti kolech musím říct, že to tak je. Budeme se s tím muset poprat. Soupeř měl kvalitu, i když určitě ne takovou jako Milín. Dal nám ale tři góly. Teď hrálo hodně mladých a už jsme se z toho nedokázali oklepat. Pro kluky je to zkušenost. Já bych ale chtěl, aby získávali zkušenosti spíš tím, že uhrajeme 0:0, než že budeme prohrávat od druhé minuty. Když se podíváme na statistiku, tak jsme prakticky ve všech zápasech prohrávali do deseti minut. To mě mrzí. Musíme se z toho co nejrychleji oklepat. Hrajeme o sestup, je smutné to po deseti kolech říct, ale je to tak.