MFK Dobříš U15 – Brandýs /Boleslav U15 Brandýs 4 : 0 (3: 0)

Začátek utkání byl vyrovnaný, postupem času jsme začali být více na míči a hrozili brejkovými situacemi. Druhý poločas, ačkoliv jsme nevstřelili branku, jsme hru už ovládli úplně, byly tam výborné kombinace které chceme hrát a i fyzicky jsme soupeře přehráli.

Branky: Schneider 2, Šantora, Višek

Sestava: Fait – Matějka, Bumba, Frydrych, Dekastello – Dvořák, Houška- Šantora, Schneider, Dort – Višek

Střídání: 49. Budinský (Dort), 49. Kramata (Dekastello), 59. Vořechovský (Višek), 69. Bojko (Matějka)

ŽK: 71. Bumba

MFK Dobříš U13 – Brandýs/Boleslav 0 : 3 (0 : 1)

Těžké utkání pro naše mladší žáky. Ačkoli jsme si vytvořili řadu příležitostí, vyspělý soupeř měl navrch a své vítězství korunoval ve druhém poločase dvěma brankami. Nicméně nemusíme věšet hlavy, náš kádr je vesměs o rok mladší než soupeři a těžkými zápasy získáváme zkušenosti do budoucna. Kluci a jedna slečna zápas odmakali velmi dobře.

Sestava: Krátký – Kubín, Schneider, Boroň, Durdil, Paul, Zbíral J., Roupec, Petřina, Viktorin (C), Hubáček, Barda, Černý, Pešata, Dvořák

Vložené zápasy žáků středa 13. září

SK Rakovník U15 – MFK Dobříš U15 3 : 3 (2 : 2)

Ze začátku utkání jsme byli zaskočeni soupeřovým vysokým presinkem, dělali jsme individuální chyby, zbrkle zbavovali míčů a docházelo k mnoha ztrátám. Postupem času jsme hru vyrovnali a vypracovali si šance. Druhý poločas jsme myslím už byli lepší než soupeř. Dokázali jsme dvakrát vyrovnat a jít dokonce i do vedení 3 : 2, ale bohužel jsme vyrovnávací branku inkasovali z pokutového kopu. Celkově ale kluky chválíme, jen škoda neproměněných šancí.

Branky: Houška, Višek, Schneider

Sestava: Fait – Matějka, Bumba, Frydrych, Dekastello – Houška, Dvořák – Vořechovský, Schneider, Dort

Střídání: 54. Holý (Vořechovský), 76. Dort (Sirotek)

SK Rakovník U13 – MFK Dobříš U13  4 : 1 (3 : 0)

Branka: Schneider