Králův Dvůr B – Dobříš B 0 : 2 (0 : 0)

Králův Dvůr B – Dobříš B 0 : 2 (0 : 0)

13. dubna 2018

V odloženém zápase I. B třídy zvítězili zaslouženě dobříšští fotbalisté. V úvodu utkání byli domácí nebezpečnější. Po rohovém kopu J. Svoboda hlavičkoval po rohovém kopu těsně nad branku a střela P. Svoboda z bezprostřední blízkosti se také do branky nevešla. Po pětadvaceti minutách se hra vyrovnala a dobříšští začali být nebezpečnějším týmem. Karas střílel těsně nad břevno a na druhé straně Weber vyrazil na roh tvrdou střelu Graciase.

 

Ve druhé půli byla technická převaha hostů ještě výraznější. Puchmajer tísněný obráncem neprostřelil gólmana a poslední větší možnost u domácích měl Krupa, avšak neuspěl. Mann, krátce poté, co přišel na hřiště, neproměnil vyloženou příležitost, ale v 68. minutě se již radoval, když zužitkoval přihrávku Junka. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale do šancí je dobříšská obrana nepouštěla. Naopak rychlé kombinační akce hostů hrozily další brankou. Karasův pokus z půlící čáry skončil těsně nad břevnem a další jeho střelecký pokus zablokoval protihráč. Rozhodlo se sedm minut před koncem, kdy po rychlém protiútoku naservíroval Karas míč Junkovi a ten byl úspěšný. Dobříšští hráči se tak mohli opět radovat z prvního místa v I. B třídě.

 

Dobříš: R. Weber – Horáček, Jechort, Zbíral, Patetl (10. P. Šebek) – Junek, Semančík, Kuchař, Rozsypal (59. Mann) – Karas (83. Tran), M. Puchmajer.

Branky: 68. Mann, 83. Junek

Rozhodčí: Marek

Bez ŽK

Diváků: 30

Další novinky

Zobrazit všechny