Květnové zápasy Béčka, žáků a přípravek

Květnové zápasy Béčka, žáků a přípravek

23. května 2017

Soupeřem našeho B týmu byl tentokrát silák z TJ Sokol Nečín.  Ten měl jasnou převahu téměř po celý zápas, přesto se jeho vítězství nekonalo. Dobříš zvítězila nejen díky výbornému hostujícímu gólmanovi. Starší dorostenci rovněž zvítězili, zatímco jejich mladší kolegové těsně prohráli. Vysokou porážku opět utrpěli starší žáci, mladší žáci naopak vysoko zvítězili. Svoje zápasy hrály i přípravky, a tentokrát odehrály turnaj i naši nejmladší fotbalisté z předpřípravky.

 Dobříš B – Nečín 4 : 2 (1 : 1)

Domácí byli, kromě úvodu, jasně lepší, a nebýt jejich výborného brankáře Kubína, mohl být výsledek vyšší. První nebezpečnou střelu na branku vyslal hostující Hnida. V 8. minutě „namazaly“ domácí Valentovi, který střelou k tyči zahájil skóre utkání. Za pět minut bylo srovnáno, když centr Pokorného dorazil Mann. Domácí pak dobývaly branku, avšak další centr nedorazil Šebek a nebyly využity další šance Karase.

Ve druhé půli se hrálo na jednu branku. Nejprve se neprosadil Suchan, ale druhou branku přidal Karas, když střílený centr Pokorného nečínský brankář neudržel. Za dvě minuty Petrlíkovu přihrávku posunul Suchan ke Karasovi a ten přidal další gól. Kubín po té zabránil několika zákroky jistým brankám. Rohový kop veterána Hemra nečínský gólman vyrazil z brankové čáry a domácím se nepodařilo dorazit míč do sítě a neprosadil se ani Karas opakovanou střelou a Kubín vytáhl i pokus Junka. Nečín nakonec dala kontaktní gól po rohovém kopu a „padáčku“ Kretschmera, avšak vzápětí zakončil hattrick Karas, který hlavičkoval do tyče a odražený míč přece jen dorazil do sítě.

Branky: 58, 60 a 85. Karas, 13. Mann – 8. Valenta, 83. Kretschmer

Rozhodčí: Schořovský

ŽK: 0 – Kubín

Diváci: 80

Dobříš B: Weber – Petrlík, Zbíral, Jechort, Horáček (77. Hemr) – T. Šebek (61. Šišma), Kuchař (46. Čálek), Junek, Pokorný – Karas, Mann (46. Suchan).
Nečín: Kubín – Kretschmer, Špáta (67. Jiří Novák), Valenta, Žaloudek, Vacek, Převor, Petřina, Jelínek, Hnida, Horký (77. Křížek)

Starší dorost

Votice – Dobříš 0 : 2 (0 : 1)

Trenér Pavel Hasman: Výkon nebyl ideální, ale přesto jsme měli zápas ve svých rukou a mohli vstřelit i více branek. Soupeři jsme nedovolili ani jednou vystřelit na bránu.

Dobříš: Malý – Kratina, Ludačka, Tran, Balík, Čálek (72. Farda), Slunečko, Zdrubecký, Mařík (80. Fabián), Burian, Semančík

Branky: 39. Semančík, 67. Balík

Rozhodčí: Rybka

Mladší dorost

Votice  Dobříš 2 : 1 (2 : 1)

Rozhodli branky na začátku a na konci první půle.

Branky: 11.Chýla

Rozhodčí: Velebil

Starší žáci:

Mělník  Dobříš 6 : 0 (2 : 0)

První branky jsme obdrželi v závěru první půle. Ve druhé části utkání pak soupeř rychle rozhodl.

Dobříš: Fiala – Homolka, Horáček, Karas, Sklenář, Škodný, Boudník, Čihák, Pinc, Kuchař, Hovorka, Píša, Havelka, Diviš, Čoudek

Rozhodčí: Remenec

 

Mladší žáci:

Dobříš – Nový Knín 17 : 3 (6 : 1)

Bezpečné vítězství našich kluků.

Dobříš: Diviš – Petrlík, Karas, Píša, Říha, Skála, Škodný, Havelka, Panuška, Sobotka, Mareš, Fenyk, Obermajer, Vinduška, Šprungl

Branky: Škodný 4, Mareš, Panuška, Havelka po 3, Vinduška 2, Fenyk, Karas

 

Přípravka starší:

Dobříš B – Dobříš A 8:17

 

Přípravka mladší:

1. FK Příbram – Dobříš 15 : 6

Dobříš – Milín 15 : 14

 

Předpřípravky

V rámci májových slavností pořádal fotbalový oddíl turnaj nejmladších dětí za účasti dvou silných týmů. Kluci hráli obětavě a bylo vidět, že je fotbal baví.

Pořadí:

  1. Bohemians Praha
  2. 1. FK Příbram
  3. MFK Dobříš
  4. Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší

Pořadí však není důležité, důležité je, že se kluci věnují fotbalu a že se pro ně stal a snad i budoucnu stane zábavou a koníčkem.

Všechna družstva obdržela medaile i nějakou tu sladkost a ovoce. Na turnaj přispěl OFS Příbram i Město Dobříš. Ceny hráčům předávali tajemník Městského úřadu Dobříš Ing. Radek Řechka a fotbalista MFK Dobříš Filip Dort. K dobrému dopoledni přispělo i hezké počasí a tak se dá říct, že se turnaj vydařil.

 

STŘELECKÁ TABULKA:

Muži A: Maryška 16, Dort 9, Valsa, Talůžek 4, Junek, Šrain po 3, Rychlík po 2, Liška, Karas, Pjaták.

Muži B: Karas 22, Mann 13, Suchan 11, Junek 8, Pjaták, M. Liška po 3, O.Puchmajer, Petrlík, Rajnoch, Kuchař, Jechort po 2, Řechka, Šišma, Horáček, P. Šebek, T. Šebek, Rychlý.

Starší dorost: Rada 13, Kukol 10, Burian 8, Zdrubecký 7, Petrlík 4, Puchmajer, Patetl Semančík po 3, Čálek, Mařík Balík po 2, Ludačka, Tenkrát, Fabián.

Mladší dorost: Jindrák, Chýla po 8, Kilián 3, Fabián, Kvapil, Burda po 2, T. Hrubý, Vodenka.

Starší žáci: Holman 11, Matějka, Hovorka po 7, Čihák 5, Škodný 4, Homolka 3, Sklenář, Boudník po 2, Píša, Sirotek, Horáček, Diviš, Pinc, Čoudek

Mladší žáci: Panuška 28, Havelka 24, Škodný 18, Fenyk 9, Karas, Vinduška, Mareš po 8, Píša 5, Vávra 4, Sobotka 3, Říha, Tran, Obermajer po 2, Skála, Šprungl.

Další novinky

Zobrazit všechny