MEMORIÁL JOSEFA VITÁSKA

03. srpna 2015

MFK Dobříš – FK Hořovicko 1:1 (1:1)  na penalty: 4:1.
Hosté se brzy ujali vedení, domácí pak  z několika šancí proměnili jednu. Druhá část utkání již šance nepřinesla a tak rozhodly penalty.

Český lev-Union Beroun – Sokol Kolovraty 4:2 (1:2)
První poločas Kolovraty vyhráli a několik jejich dalších možností zlikvidoval brankář Špicl. Ve druhé půli však berounští utkání otočili a zaslouženě vyhráli.

O 3.místo: Hořovicko – Kolovraty 4:1 (1:0)
Hořovicko bezpečně vyhrálo, když bylo po celé utkání lepší.

Finále: Dobříš – Beroun 7:2 (6:0)
Berounští podcenili začátek a již v 8.minutě prohrávali 0:3 do konce první části  získali dobříšští bezpečný náskok. Ve druhé půli již hosté výsledek jen kosmeticky upravili.

14. ročník na památku dobříšského brankáře a československého funkcionáře, pořádaný MFK Dobříš, přinesl dobrý fotbal o který se zasloužili stejnou měrou hráči, realizační týmy, pořadatelé i rozhodčí Máša a Liška, kterým pomáhali Miroslav Lener a Karel Houska.
Dcera p.Vitáska pani Zdenka Čermáková předala na závěr turnaje zúčastněným týmům poháry. Nejlepším brankářem byl vyhodnocen Martin Špicl z Berouna, jako nejlepší hráč byl pořadateli vyhodnocen celý dobříšský tým.
Věříme, že tradice memoriálu bude pokračovat v dalších letech.