Miloš Krátký: Do třetího místa budu spokojen

Miloš Krátký: Do třetího místa budu spokojen

02. dubna 2018

 Po skončení posledního přípravného utkání našeho B-týmu (Dobříš – Zvole 4:2) jsem požádal o rozhovor trenéra domácího týmu Miloše Krátkého.

 

Co říkáš umístění nováčka na vedoucím místě I.B třídy?

Samozřejmě jsem nadmíru spokojen. Ovšem myslím, že jsme nebyli úplně nejlepším týmem. Jako nováčka nás, hlavně v úvodu soutěže, soupeři podceňovali a to nám dost pomohlo.

Jak jsi spokojen s přípravou týmu na jarní sezonu?

Příprava byla tentokráte jedna z nejhorších. V lednu, když bylo příznivé počasí, jsme nehráli, bylo ještě příliš brzo. Následně se počasí zhoršilo a nastala velká absence hráčů ať už z důvodu zranění, nemoci nebo dalších osobních důvodů. Kromě nesehraného utkání s Rosovicemi, jsme ostatní zápasy sehráli, i když úroveň jednotlivých zápasů byla, z výše uváděných důvodů, rozdílná. Poslední přípravné utkání však ukázalo, že tým má dobrý základ, aby dobře reprezentoval město a klub.

Změnil se cíl, který jste si s Karlem Kadlecem dali před začátkem tohoto ročníku?

Cílem bylo hrát v první polovině soutěže a vyhnout se tak záchranářským problémům. Tento cíl se zatím plní na více jak sto procent. Mužstvo hrálo disciplinovaně a i docházka na trénink byla dobrá. Není důvod měnit ani systém hry. Chceš-li znát, s jakým místem budu na konci sezony spokojen, řeknu, že to bude umístění do třetího místa.

Jak vypadá základní kádr A-týmu pro jarní část soutěže?

Kádr prakticky nedoznal změn. Jediným novým hráčem, je Adam Krmela, který je momentálně zraněn, ale počítáme s ním.  V kádru jsou brankáři: Radim Weber a Tomáš Kadlec, obránci: Vojtěch Karásek, Jan Horáček, Jan Zbíral, Vít Weber, Jan Jechort, Jakub Kadlec(momentálně nemocen) a Jan Patetl (doplňuje A-tým), záložníci: Patrik Šebek, Štěpán Kuchař, Martin Puchmajer, Martin Liška, Lukáš Rozsypal, Martin Tran a Adam Krmela(momentálně zraněný), útočníci: Lukáš Mann, Viktor Semančík (doplňuje A-tým), Jan Karas, Matěj Pjaták a Tomáš Šebek. Počítáme i s některými dorostenci.

Děkuji za rozhovor a přeji celému týmu hodně dobrých zápasů a co nejvíce vítězných. Chtěl bych pozvat na zápasy B-týmu více diváků než loni. Nejen utkání áčka, ale i „béčka“ mají dobrou úroveň.

 

 

 

Další novinky

Zobrazit všechny