Mládež úspěšně

11. září 2019
Přípravka sehrála krásný zápas plný smíchu a pozitivní atmosféry. Starší a mladší dorost na rozdíl od žáků tento víkend nehráli. Soupeřem dorostu měl být Tatran Rakovník. Zápas staršího dorostu s Tatranem je přeložen na  25. 9. 2019 od 17:00 hodin. Mladší dorost zápas proti Tatranu neodehraje, jelikož Rakovník svůj mladší dorost ze soutěže odhlásil.

Starší žáci A – krajský přebor

Hořovice – MFK 1 : 5 (1 : 1)
Horká půda dosud prvního týmu krajského přeboru Hořovicka dávala tušit těžký zápas. Navíc hned v první minutě šel soupeř po chybě obrany do vedení.  Dobříš stihl za pět minut vyrovnat dalekonosnou střelou Richarda Škodného. Od té doby byli hráči Dobříše jednoznačně lepší, což potvrdili ve druhém poločase. Řadou pohledných a rychlých akcí se dostávali za soupeřovu obranu, z čehož pramenili další dvě branky Richarda Škodného, na které navázali ještě Michal Prusík a Tadeáš Stibor. Dobříš vyhrála na horké půdě jednoznačně 5 : 1 a vystřídala soupeře na prvním místě tabulky.
Branky: 3× Škodný, Stibor, Prusík
sestava: Vaněk – Salinger J., Obermajer, Petrlík D. (C), Třešňák, Mareš, Skála, Fenyk, Prusík, Škodný R., Hronza Š.,
Střídali: Šantora, Stibor, Hošek

Mladší žáci A

Hořovice – MFK 6 : 3 (4 : 2)
Branky: Josef Fiala, 2× Jan Haspekl
Sestava: Žižka – Osiakor, Panuška O., Fiala Josef, Haspekl (C), Micka, Matějka K., Krejza, Lohr, Ježek, Tomášek, Schneider O., Kořínek, Bojko, Plavec, Lachman

Starší žáci B

MFK – Březnice 4 : 0 (3 : 0)
Branky: Brožík, Vlastní, Haspekl, Hronza Š.
Sestava: Koten – Šantora (C), Třešňák, Skrip, Johanides, Obermajer, Salinger J., Brožík, Hošek, Petrlík D., Hronza Š.
Střídali: Dvořák, Haspekl

Přípravky

Mladší přípravka B (ročník 2012 a mladší) sehrála svůj první soutěžní zápas v Nečíni. Holkám a klukům se podařilo vstřelit spousty branek a sobotní dopoledne si užili. Důležité však bylo, že se v zápase objevovaly činnosti, které se učíme v tréninku a které po hráčích chceme. Jde o dlouhodobý proces, kde nemá cenu předbíhat učení se daným dovednostem. Jde o řadu postupných kroků, od základních technických dovedností, rozvoje pohybového předpokladu, přes počátky vnímání herního prostoru atd. Poděkování dětem patří také za to, že se během zápasu podporovaly a vládla pozitivní atmosféra.
Trenér: Pavel Foltýn