Mládežnické výsledky

13. listopadu 2019
Dorost starší U19 Středočeský krajský přebor
Sokol Hostouň – MFK 3 : 2 (2 : 0)

Předposlední kolo podzimní části soutěže “zaválo” naše hochy do Rynholce, kde sehráli utkání s mužstvem Hostouně. První poločas to vypadalo, že Dobříš vyrazila na výlet se souborem “písní a tanců”, protože fotbal se z jejich strany opravdu nekonal. Proto domácím stačil průměrný výkon na poločasové vedení 2 : 0. Do druhého poločasu přišla “nová” Dobříš. Po dvou minutách střídající Pinc po zaváhání domácí obrany snížil na 2:1 a hostů bylo najednou plné hřiště. Jejich neustálou snahu korunoval po několika neproměněných šancích dvanáct minut před koncem Koller z PVK vyrovnávacím gólem. Hostouň byla v závěru šťastnějším týmem a gólem tři minuty před koncem strhla výsledek na svoji stranu.

Branky: Pinc, Koller
Sestava: Fiala Jan – Malý, Matějka L., Škodný P., Homolka, Koller, Váhala, Štěpán, Rehák, Kvapil J. (C), Boudník
Střídali: Pinc, Záhora