16. října 2019

Přinášíme shrnutí mládežnických výsledků.

Starší dorost – krajský přebor

FK Lety – MFK Dobříš  2 : 4 (1 : 2)

Tento víkend hráli naši dorostenci v nedalekých Letech. Od úvodu byli dobříšští hráči aktivnější a hrálo se většinou na polovině domácího týmu. Z prvního rohového kopu se však domácí ujali vedení, protože hosté nereagovali na přetažený centr a pro osamoceného hráče Let nebyl problém trefit hlavou branku. Do poločasu však Dobříš dokázala svoji převahu dovést k otočení výsledku díky gólům Matějky a Kollera. Ve druhé půli domácí přitvrdili v osobních soubojích, což dobříšskou kombinační hru přibrzdilo. Hosté  tak více spoléhali na brejky. Z nich dokázal Rehák dvakrát skórovat a utkání za stavu 1 : 4 vypadalo rozhodnuté. Domácí však snížili na 2 : 4 a nebýt výborného zákroku Fialy 10 minut před koncem, kdoví jak by utkání dopadlo.

Sestava:
 Fiala – Čihák, Homolka, Matějka, Váhala – Škodný, Boudník, Rehák, – Koller, Havlát, Štěpán

Střídali: Záhora, Sklenář, Tran

Góly: Rehák 2, Koller, Matějka

Mladší dorost – krajský přebor

Lety – MFK 6:3 (4:1)

Domácí hráli na dlouhé nákopy na rozdílového hráče a překvapili nás svou rychlostí a efektivitou křídelních akcí. Do zápasu jsme se vrátili až za stavu 4:0 kdy jsme našli recept na rychlé náběhy a přesný, zjevně secvičovaný dlouhý pas lepším dostupem a korigovali gólem do šatny.

Druhý poločas  se hra vyrovnala a dále pokračovala s naší lehkou převahou v kombinaci a kvalitními brejky domácích. Obě mužstva vstřelila po dvou gólech. Soupeř měl stále lepší efektivitu zakončení. Vzhledem k faktu, že naše hra , síly a systém hry byl silně ovlivněn událostmi, vyčerpáním a dokonce zraněním hráče z utkání SD jsme asi na více pomýšlet nemohli. Náš poslední gól jsme vsítili již v oslabení, protože už u některých hráčů byla únava hraniční. Co naplat, zdraví je přednější. Příští zápas hrajeme na hřišti téhož soupeře, tak jim máme co oplácet.

Sestava: Ehrlich – Salinger L., Havelka, Rys (C), Záhora M., Boudník, Petrlík D., Čihák, Matějka L., Hiep Tran Tuan, Piša

Střídali: Sklenář, Hronza J., Hronza Š., Medal, Diviš V.

Branky: Rys 2×, Matějka