Mládežnický víkend

28. srpna 2019

V sobotu 24. 8. odehráli naši starší dorostenci druhé mistrovské utkání sezony. Bodově vyšli opět naprázdno, protože prázdniny a sport zdá se dohromady moc nejdou. Naopak mladšímu dorostu a starším žákům se dařilo. Přečtěte si víc!

Starší dorost:

Jesenice – MFK 9 : 3 (5 : 0)

Tentokrát se utkali se soupeřem, kterého znali z loňského ročníku 1. A třídy. V prvním poločase domácí hráči herně dominovali a vytvořili si pětigólový náskok. Pokud by hráči Dobříše proměnili své příležitosti, mohl být stav do přestávky klidně 5 : 4. Když dvě minuty po přestávce domácí vsítili gól na 6 : 0, schylovalo se k nepříjemnému debaklu. Naštěstí i hosté ukázali, že fotbal hrát umějí a během sedmi minut snížili na 6 : 3. Poté se domácí “oklepali”, přidali další tři branky a utkání pohodlně dovedli do vítězného konce.

Branky: Jakub Váhala, David Koller, Daniel Rehák

Sestava: Leksa – Kvapil (C), Matějů, Homolka, Kuchař, Boudník, Váhala, Koller, Škodný, Rehák, Pinc

Střídali: Čihák, Havlát, Sirotek, Holubec, M. Záhora